Компанія «Восток»
Компанія «Восток». Системна інтеграція: облік, контроль, безпека
 |  | 
(056) 370-18-18
Eng

Каталог продукції

Інтелект-відеоконтроль на оптових складах компанії «Топ»

Новий етап розвитку системи складського обліку й контролю на оптових складах компанії «Топ» – відеоконтроль операцій упакування й відвантажування замовлень.

Система відеоспостереження виконана на платформі «Інтелект» з використанням POS-модулів для контролю операцій у програмі 1С. Під час того, як упаковують замовлення, співробітник (пакувальник) сканує попередньо відібрані товари за допомогою сканера штрихових кодів. Дані зі сканера штрих-коду надходять в облікову систему на базу програми 1С: Підприємство, а також у систему відеоспостереження. За допомогою POS-модулів системи «Інтелект» здійснюється «прив’язування» із 1С до відеозображення. Таким чином формується архів подій. У разі виникнення якихось розбіжностей чи питань у системі відеоспостереження «Інтелект» можна вибрати товарні пропозиції, які зацікавили, конкретні замовлення і продивитися, що, як і ким було упаковано. Так само можна проаналізувати цілісність товару – він був ушкоджений до пакування чи пошкодження виникли під час транспортування.

Відеспостереження - облік на складі для контролю операцій у програмі 1С

Залізо

Як ми зазначали, відеосервер побудований на базі системи відеспостереження «Інтелект» і ПК: плата відеозахоплення «Інтелект Відео Е2», відеокамери STS-C-116, об’єктиви 6”.

Софт

Невід’ємною частиною системи «Інтелект» є ядро системи, крім цього, встановлені POS-модулі й віддалене робоче місце. Також під час збирання комп’ютера сервера відеоспостереження була встановлена DEM-версія операційної системи Windows XP Prof. Ми завжди вказуємо замовникам на необхідність використання ліцензованих програмних продуктів, і компанія «Топ» у цьому відношенні – взірець для наслідування!

Основні функції системи

  • запис відеоспостереження за подіями: рух, надходження інформації в POS-модуль;
  • запис подій, які надходять у POS-модуль: номер замовлення, штрих-кодовий номер і назва товару;
  • архів відео- й POS-подій;
  • фільтри й вибірка подій: діапазон дати й часу за штрих-кодом, за назвою товару, за номером замовлення, за співробітником.

У планах замовника – розширення системи відеоспостереження на складі, обладнання робочих місць POS-відеосистемами. До речі, система «Інтелект» відзначається дуже гнучкими й швидкими можливостями розширення, нарощування й масштабування – все швидко й легко. Якщо є потреба, можна збільшити кількість каналів або кадрів у сек., додати додаткові модулі, віддалені робочі місця, підключити ІР-сервери тощо. Гнучкість системи «Інтелект» – унікальна!

Про замовника

Компанія «Топ» була заснована в 1998 р. у Дніпропетровську. Зараз «Топ» – одне з провідних підприємств з виробництва канцелярських товарів і оптової торгівлі ними в Україні.

До складу компанії входять такі підрозділи:

  • заводи, що випускають зошити (в м. Дніпропетровську й м. Шкло);
  • асортимент продукції, що виробляється, достатньо широкий: зошити на скобі, зошити на спіралі, зошити на основі клеєвого складання, альбоми й блокноти;
  • фабрика, що виробляє новорічні прикраси, – штучні ялини, сосни й мішуру;
  • лінія, що випускає брендований скотч;
  • торговий дім «Топ».

Компанія реалізує продукцію свого виробництва та імпортовану під власними ТМ:

  • TМ «1Вересня» – канцтовари й зошити для школярів;
  • ТМ «Зошит України» – зошити;
  • ТМ «Yes» – зошити сегмента «преміум»;
  • ТМ «Datum» – офісні канцтовари бюджетного класу;
  • ТМ «Leo» – офісні канцтовари категорії «преміум»;
  • ТМ «Новогодько» – новорічні товари й прикраси, штучні ялинки й сосни, мішура;
  • ТМ «Felicita» – декор для прикрашання інтер’єру;
  • ТМ «Ecopack» – упаковка й скотч.

Крім того, компанія «Топ» є офіційним дистриб’ютором в Україні продукції відомих російських заводів «Луч» і «Гамма», що випускають продукцію для дитячої творчості.

Контакти

  • 49051, Україна, м.Дніпропетровськ, вул.Каштанова,11
  • Телефон: (056) 7900708, 7900709;
  • Сайт: http://www.top.dp.ua/


Відеоспостереження. Монтаж систем відеоспостереження Відеоспостереження. Монтаж систем відеоспостереження Magner 150 Digital — двухкарманний лічильник банкнот Magner 150 Digital — двухкарманний лічильник банкнот
Copyright © 1997–2012
ТОВ «Восток»
Вхід для зареєстрованих користувачів:
Логін:   Пароль:  
м. Дніпропетровськ, вул. Калинова, 87.
Тел./Факс: +38 056 370-18-18
Яндекс цитирования
Курсы валют Курсы валют     0,031