Програміст 1С: Роздріб та торгові підприємства

Шукаєте роботу Програміста 1С:?! Ласкаво просимо до нас! Ми шукаємо програміста 1С: по конфігураціях Роздріб, УТ, УТП. Відкриття вакансії пов’язано з тим, що наші програмісти, які займаються «торгівлею», зараз та в найближчі два роки будуть зайняті проектами «виробничих підприємств». Плюс, на погодженні та підписанні у нас ще кілька проектів по УВП. До речі, це Ваша можливість по кар’єрному зростанню — успішно відпрацювавши по «торгівлі» Ви можете перейти в УППшніки. Це інший рівень завдань та відповідальності. Крім УВП, є можливість «залишитися на проекті», перейти на роботу до Замовника. Це теж одна з частин нашої роботи, знаходити для Замовника фахівців із супроводу та доопрацювання систем обліку.

Работа 1С

Основні обов’язки по «Роздріб» та «УТП». Доопрацювання стандартних конфігурацій 1С: під бізнес-процеси підприємств. Програмування обробок по формуванню звітів, графіків і аналітичних таблиць. Підключення та налаштування торгового устаткування: ваги, сканери штрихових кодів, термінали збору даних, касові апарати, принтери етикеток.

Программист 1С:

Інтеграція 1С: з іншими системами: мережевими контролерами, відеоспостереженням, системами обліку ресурсів та робочого часу. Необхідна допомога від суміжних фахівців надається. Від Вас очікуються рішення які працюють та дотримання графіка передачі робіт замовнику.

Программист 1С:

Умови роботи можуть бути дуже різноманітними від роботи вдома та в офісі, до тісної та задушливої підсобки у магазині або на місці касира у рибному відділі. Можливі відрядження на 1-3 дні по всій території України.

Графік роботи з 9-00 до 17-30, два вихідних на тиждень, основний вихідний у неділю, другий вихідний на вибір — будь-який день тижня. Можлива понаднормова робота під здачу проекту або термінові замовлення. Після успішного складання проектів надаються додаткові вихідні, за бажанням. Мінімальна ставка 4800 грн. Для старту та «підтримки штанів». Основна зарплата складається з повної ставки 7500 грн та премій за результатами проектів. Основна зарплатня — це премії. Верхньої планки немає. Важливо! У нас немає погодинної оплати. Оплачуються тільки готові та прийняті Замовником результати. Ми знаємо, що подібна форма оплати не вітається в IT-галузі, але на нашу думку, та думку наших Замовників, це найбільш справедлива форма оплати праці — за результат. Про те, що наш підхід вірний говорить черга замовлень. Наші основні клієнти приходять до нас по рекомендації.

Для співбесіди необхідно заповнити анкету в нашому офісі, попередньо надішліть резюме на e-mail компанії або через форму сайту. Щоб заощадити час Ви можете просто захопити резюме з собою та додати до анкети. Заповнення анкети в нашому офісі дозволить Вам познайомитися з компанією та частиною колективу.

Основна діяльність компанії «Восток» — це автоматизація обліку. Ми автоматизуємо облік торгових, виробничих та сільськогосподарських підприємств. Основний облік будується на базі 1С, плюс ця база «обв’язується» додатковими засобами автоматизації обліку та контролю: облік енергоресурсів, загальний облік ресурсів, облік і контроль робочого часу, інтеграція 1С: з іншими системами та програмами. Це свого роду «чіп-тюнінг бізнесу». Крім комплексного підходу до впровадження проекту у нас можна просто купити програми, програмні модулі, обладнання та побудувати систему обліку самостійно. Наші менеджери проконсультують від підбору програми до підбору витратних матеріалів.

Отже, якщо у Вас є бажання працювати, заробляти та досягати результатів у команді професіоналів — пишіть, телефонуйте, приходьте. Заповнюйте анкету, приходьте на співбесіду та отримуйте тестові завдання. Чекаємо на Вас!

Задати питання

Дивіться також

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA