Обновление «M.E.Doc» 10.00.189 — 10.00.190

ЗМІНИ В ОНОВЛЕННІ 10.00.190

  У ФУНКЦІОНАЛІ ПРОГРАМИ  

1.    Оновлено новини до модулю «Ліга:Підказка»
2.    Згідно вимог наказу Міндоходів від 09.10.2013р. №561 «Про внесення змін до формату (стандарту) електронного документа звітності платників» з 27.11.2013 року приймання звітності в електронному вигляді буде здійснюватись тільки за зміненими форматами. У зв’язку з цим:
В модулі «Реєстр звітів» реалізовано створення та відправка пакету податкових звітних документів в Міністерство доходів і зборів України.

Про роботу з пакетами звітних документів детально див. у довідці до програми в розділі Модулі програми > Звітність > Реєстр звітів > Пакет звітних документів. Довідка визивається функціональною клавішею F1 із Головного меню програми, або з відкритого вікна модулю «Реєстр звітів».
3.    Модуль «Первинні документи»
3.1.    Додано новий маршрут обробки податкових накладних – «Тільки реєстрація».
Передбачає реєстрацію податкової накладної в ЄРПН, без попереднього узгодження з контрагентом та без подальшого відправлення ПН контрагенту.
Податкова, яка пройшла цим маршрутом, після отримання квитанції про прийом, автоматично переміщається в «Архів».
Для вибору даного маршруту, в Налаштуваннях обміну документами оберіть опцію «Тільки реєстрація».

Нагадуємо: для перегляду архівних документів відкрийте «Реєстр первинних документів», у Фільтрі оберіть стан обробки «Архів».
3.2.    Для архівних документів в статусі «Зареєстровано ДПС» в Наступних діях додано команду «Відправити контрагенту».

Звертаємо Вашу увагу, що не обов’язково обирати маршрути, які передбачають відправку контрагенту ПН, можна обрати «Тільки реєстрація» і відправити ПН контрагенту з Архіву.
3.3.    Для архівних документів, які не були зареєстровані в ДПС, але були відправлені контрагенту, знаходяться в статусі «Затверджено контрагентом» та «Відхилено контрагентом» в Наступних діях додано команду «Відправити в ДПС».
3.4.    Реєстр первинних документів
3.4.1.    У Фільтр додано смугу прокрутки, яка з’являється, якщо Фільтр не поміщається у вікні програми.
3.4.2.    Виправлено відображення після імпорту первинних документів з невірним значенням «Тип документу».
3.4.3.    Відновлено відображення колонки «Код УКТ ЗЕД»
3.5.    Податкова накладна
3.5.1.    Реалізовано автоматичне заповнення ПН (J1201004, F1201004), при виборі з довідника «Номенклатура» значення з типом «Послуга».
Зверніть увагу! В довіднику ціна вказана за одиницю послуги. Враховуючи особливість виписки ПН за послуги, вказана ціна ніяк не перераховується.
3.5.2.    В протокол перевірки податкової накладної додано нову підказку «Зауваження! Дата виписки ПН відрізняється від дати виникнення податкового зобов'язання.»
3.5.3.    Реалізовано можливість створювати ПН та РК за старі періоди (на бланках, які діяли в обраний попередній період).
4.    Модуль «Облік ПДВ > Реєстр виданих та отриманих податкових накладних»
4.1.    Для РПН з типом (0130) Скорочений, (0140) Переробний, (0121-0123) Спеціальний доповнено довідник «Податкові зобов’язання та податковий кредит», який використовується для заповнення графи «Код».
4.2.    Оптимізовано зовнішній вигляд РПН для виводу на друк.
4.3.    На вкладці «Отримано» реалізовано контроль на відповідність дати виписки ПН та дати отримання ПН.
5.    Модуль «Звітність > Єдиний внесок > Додаток 4»
При копіюванні звітів з періоду в період, додано інформаційне вікно, яке повідомляє, в який період скопійовано звіт.
6.    Модуль «Довідники > Картка підприємства > Пенсійний фонд»
Поле «Реєстраційний код в ПФУ» відтепер не обов’язкове для заповнення.
7.    Модуль «Прийом та обробка звітності»
Модуль доступний лише в режимі «M.E.Doc Корпорація»
7.1.    Згідно з вимог запроваджених наказом Міндоходів №561 від 09.10.2013р:
7.1.1.    Реалізовано створення та відправка пакету податкових звітних документів в Міністерство доходів і зборів України.
Про роботу з пакетами звітних документів детально див. у довідці до програми в розділі Модулі програми > Прийом та обробка звітності > Реєстр звітів > Пакет звітних документів. Довідка визивається функціональною клавішею F1 із Головного меню програми, або з відкритого вікна модулю «Прийом та обробка звітності > Реєстр звітів».
7.1.2.    В режимі «M.E.Doc Корпорація» в модулі «Облік ПДВ > Реєстр отриманих та виданих податкових накладних» змінено функцію «Експорт у форми звітності». По виконанні команди доступно для створення одразу пакет звітних документів.
8.    Модуль «Зарплата»
8.1.    В розрахунковому листі при додаванні в розрахунок Відпуски по догляду за дитиною або Відпустки без збереження зарплати виправлено помилкове нарахування окладу (оклад не нараховується).
8.2.    Змінено метод розрахунку надбавок та доплат. Відтепер надбавки та доплати до заробітної плати будуть розраховуватись від фактичного заробітку.
8.3.    В реєстрі документів, вид документу «Забаргованості» виправлено відображення суми до виплати лікарняного по вагітності.

  НОВІ ФОРМИ  

Первинні документи
PD010203    Накладна

ДЦЗУ
Бланки річної звітності:
C0302901    Форма №1-ПА. Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб'єктами господарювання, що надають послуги з посередництва у працевлаштуванні
C0303100    Інформація про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню

Державна служба статистики
S2702009    9-б-сг. Внесення мінеральних, органічних добрив, гіпсування та вапнування ґрунтів
S2702908    29-сг. Підсумки збору врожаю сільськогосподарських культур, плодів, ягід та винограду
S2703205    1-виноград. Переробка винограду на виноматеріали
S2702806    29-сг (меліорація). Збір урожаю сільськогосподарських культур

  ЗМІНИ У ФОРМАХ  

Державна казначейська служба
FZM00003    Заявка на видачу готівки та перерахування коштів на вкладні рахунки

Windows 8.1

Windows 8.1: первый взгляд на новые возможности

Мобильность, сенсорное управление и работа в любом месте — для решения всех этих задач необходимо специальное ПО, которым и стала ОС Windows 8. Об этом свидетельствует статистика продаж новой ОС: за полгода потребители приобрели более 100 млн ее копий, и их количество растет с каждым днем. Microsoft продолжает совершенствовать операционную систему, на очереди — ее обновленная версия 8.1, которая еще более удобная в процессе работы и развлечений.

Читать полностью >>>

Ссылки по теме

Задать вопрос

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA