Обновление «M.E.Doc» 10.00.112 — 10.00.113

ЗМІНИ У ОНОВЛЕННІ 10.00.113

*» У ФУНКЦІОНАЛІ ПРОГРАМИ «*

1.    Модуль «Банківські рахунки».
В налаштування модулю додано нову вкладку «Нагадування», яка призначена для ввімкнення та налаштування сервісу відстеження документів про відкриття/закриття рахунків, що знаходяться в статусі «Відправлено» більше вказаного строку та подальшого повідомлення користувачів по пошті.
 
-    Нагадування по пошті (E-Mail) – встановлена галочка в цьому полі вмикає сервіс нагадування по пошті.
Якщо встановлена галочка, стає доступним для заповнення поле справа. Введіть в дане поле адресу електронної пошти, на яку система відправлятиме повідомлення в разі виконання вказаної умови.
-    Час критичної затримки в дорозі – вкажіть кількість годин, допустимих для знаходження повідомлень в дорозі (максимально допустиме значення – 72 години); за наявності документів в стані «Відправлено» більше вказаного часу, система відсилатиме інформаційне повідомлення на вказану електронну адресу.
В реєстрі Монітору повідомлень про відкриття/закриття рахунків додано новий стан «Більше N годин», де N – кількість годин, вказана користувачем.
Зверніть увагу! Сервіс нагадування по пошті працює тільки при ввімкненій Автоматичній обробці документів.
2.    Модуль «Первинні документи > Автоматична обробка»
2.1.    Доопрацьовано порядок відправлення Розрахунку коригування до ПН за попередній період після реєстрації ПН в ЄРПН.
2.2.    У налаштування імпорту документів з диску додано параметр (галочка) «Перевіряти ПН на дублюючі записи».
Якщо встановити дану галочку, то після запуску автоматичної обробки, система перевірятиме імпортовані документи на збіг таких даних: Номер ПН, Дата ПН, ІПН покупця. В разі знаходження дублюючих записів система видасть повідомлення «Не імпортовано, документ вже присутній в системі».
3.    Модуль «Первинні документи > Реєстр первинних документів»
3.1.    Перед відправлення первинних документів реалізовано перевірку актуальності сертифікатів ЕЦП контрагентів. За умови наявності застарілого сертифікату система автоматично завантажує новий актуальний сертифікат із сайту АЦСК. Якщо з будь-якої причини завантаження сертифікату неможливе, система повідомить про це користувача.
3.2.    Додано нову колонку «Дата відправки», яка відображає дату та час останньої відправки документу.
3.3.    Виправлено помилку, в результаті якої, квитанція про доставку первинних документів та ПН завантажувалась пізніше квитанції про затвердження документу (при цьому відображався статус документа «Доставлений» замість «Затверджений»).
4.    При підписанні документів сертифікатом ЕЦП реалізовано перевірку відповідності наявного в указаній папці секретного ключа та завантажених в систему сертифікатів ЕЦП. Тобто, якщо в систему завантажено декілька сертифікатів, наприклад, з типом «Печатка підприємства», а в каталозі з секретними ключами знаходиться тільки один ключ, то при підписанні система відобразить сертифікат знайденого ключа. Якщо жодного відповідного секретного ключа не знайдено, система повідомить: «Каталог не містить секретних ключів».
5.    У довіднику «Контрагенти» реалізовано заповнення даних контрагента із сертифікатів ЕЦП. Для цього в розділі «Загальні дані» картки контрагента додано кнопку  .
6.    Модуль «Єдиний внесок»
Виправлено помилку відображення класу проф. ризику у відправлених звітах з ЄСВ за формою Додатку 4 (таблиця 1 - Е0401D01), що виникала при зміні класу проф. ризику виробництва у картці підприємства.
7.    Виправлено помилку, що виникала при створенні завдання в модулі «Планувальник завдань» на клієнтських робочих станціях.
8.    При автоматичному доданні запису Контрагента в адресну книгу, реалізовано можливість створення записів з однаковими ЄДРПОУ та різними кодами філій.
9. В Реєстрі отриманих та виданих податкових накладних змінено кнопку «Переглянути» -  .
10.    Доопрацьовано роботу з використанням СОМ-об'єктів:
? перевірка документу - Save(1);
? створення первинних документів - IDOrg;
? оновлення "інформаційної довідки" за допомогою RefreshRstDoc();
? нова функція, - перевірка версії M.E.Doc, - GetPrgVersion().
Рекомендується використовувати ПК M.E.Doc не нижче версії 112;
- оновлено Інструкцію щодо використання СОМ-об'єктів - версія 3.
11.    Оновлено довідку до модулю «Банківські рахунки».
Файл довідки UCAccOpenClose.chm, що знаходиться у папці help кореневого каталогу програми (за замовчанням: C:Documents and SettingsAll UsersApplication DataMedocMedochelp), а також визивається функціональною клавішею F1 із відкритого модулю.

12. До модулю «Служба підтримки» додано новий розділ «Акція». У розділі будуть відображатися акції, що доступні для регіону, вибраного в Картці підприємства > Додатково > Код території за КОАТУУ.
13.    Модуль «Зарплата».
13.1.    Адміністрування > Налаштування > Довідники
Індекс споживчих цін за грудень - 100,2%
13.2.    В реєстр особових карток додано функцію формування звітів на основі даних цього реєстру. Функція визивається за допомогою кнопки   на додатковій панелі інструментів.
На виконання функції відкривається вікно «Звіти», в якому надано перелік доступних для формування звітів.
Для того, щоб сформувати звіт, оберіть потрібний звіт у переліку та натисніть по ньому двічі лівою клавішею миші. У вікні, що відкриється, вкажіть за яким параметром формувати звіт та натисніть кнопку «Сформувати».
13.3.    Реалізовано можливість сторнувати відпустку при відкликанні працівника із відпустки.
13.4.    За наявності лікарняного листа під час відпустки, реалізовано можливість сторнувати відпустку та її продовження.
13.5.    При розрахунку індексації реалізовано розрахунок тільки планових доходів.
13.6.    За умови, якщо працівник знаходиться у відпустці або на лікарняному, за потреби розрахунок авансу виконується в ручному режимі, автоматично аванс не розраховується.
13.7.    При розрахунку середнього заробітку для обчислення лікарняного, матеріальна допомога повність включається в середній заробіток, якщо частину місяця працівник находився у відпустці.
13.8.    Доопрацьовано механізм відображення фіксованої суми в розрахунковому листі.
14.    Модуль «Прийом та обробка звітності».
14.1    Допрацьовано консолідацію реєстрів податкових накладних. Відтепер з'явилася можливість обрати, які саме реєстри потрібно включати до консолідації. Також реалізовано можливість консолідувати реєстр в окрему порцію.
14.2    В запитах на консолідацію додано можливість відключати автоперерахунок під час консолідації (Нагадуємо: за замовчанням автоперерахунок ввімкнено).
14.3    В запитах на консолідацію додана можливість включати до консолідації консолідовані звіти підзвітних установ.
15.    Модуль «Довідки державних органів > Інформаційна довідка»
В рамках комплексу «Пульс податкової» реалізовано сервіс відправки документа «Інформаційна картка». В даному документі створено можливість прикріплення зовнішніх файлів (з метою відправки їх до органів податкової служби).
Для того, щоб прикріпити файл, в динамічній таблиці в колонці «Имя» натисніть на кнопку вибору. Відкриється вікно «Открыть». Звичайним для операційної системи Windows способом вкажіть каталог, де розташовано файл, та оберіть потрібний документ.
Примітка: дозволяє прикріплювати необмежену кількість файлів.
 
Також реалізовано прийом документа «Відповідь на інформаційну картку», в якому аналогічно можуть бути прикріплені файли. Отримані файли у «Відповіді..» можна зберегти на жорсткому диску комп’ютера, натиснувши на кнопку вибору  .

*» ЗМІНИ У ДОВІДНИКАХ «*
Оновлено довідник «Підпорядкування ЄСВ».
Значення довідника, вибране у полі «Підпорядкування ЄСВ» закладки «Пенсійний фонд» Картки підприємства відображається у таблиці 1 Додатку 4 Звіту ЄСВ ? поле «Міністерство, інший центральний орган виконавчої влади».

*» НОВІ ФОРМИ «*

Податкова служба:
J0302101 Податкова декларація з податку на нерухоме майно, відмінне  від земельної  ділянки  
J0312101  Додаток 1 до податкової декларації з податку на нерухоме майно       

Єдиний соціальний внесок:
Згідно Постанови Правління ПФУ № 24-1 від 10.12.2012 "Про внесення змін до постанови правління Пенсійного фонду України від 08 жовтня 2010 року N 22-2".
Звітність > ЄСВ додатки > Додаток 5:
Нові звіти створюються за період "Рік 2012".
Е0500F01    Додаток 5. Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску
E0501F01    Таблиця 1. Нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування фізичними особами - підприємцями
E0502F01    Таблиця 2. Нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування фізичними особами - підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування
E0503F01    Таблиця 3. Нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування особами, які забезпечують себе роботою самостійно
E0506F01    Таблиця 4. Наявність підстав для обліку стажу окремим категоріям осіб відповідно до законодавства
Звітність > ЄСВ додатки > Додаток 6
Нові звіти створюються за період "Рік 2012".
E0600F01    Додаток 6 Звіт про суми добровільних внесків, передбачених договором про добровільну участь, які підлягають сплаті, та суми доплати до органів Пенсійного фонду України
E0601F01    Таблиця 1. Відомості про суми добровільних внесків, передбачених договором про добровільну участь, які підлягають сплаті
E0602F01    Таблиця 2. Відомості про суми доплати до мінімального страхового внеску
E0603F01    Таблиця 3. Відомості про суми доплати до мінімального страхового внеску згідно з повідомленням - розрахунком
E0604F01    Таблиця 4. Відомості про збільшення або зменшення сум зобов'язань за страховими внесками за результатами проведеної перевірки (звірки)
Звітність > ЄСВ додатки > Додаток 7
Нові звіти створюються, починаючи з періоду "Січень", "2013".
E0700F01    Додаток 7 Звіт про настання нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання
E0701F01    Таблиця. Відомості про застраховану особу, з якою стався нещасний випадок на виробництві чи професійне захворювання

Зверніть увагу!
Змінена версія бланків (на "F") та кодування таблиць звіту.
Змінена версія документа (на "F") в імені файлу електронного звіту.
*» ЗМІНИ У ФОРМАХ «*
Державна служба статистики
Перелік форм, які можна подавати в електронному вигляді в Державну службу статистики:
S1500207    1-наука. Звіт про виконання наукових та науково-технічних робіт
S0600711    7-торг. Звіт про наявність торгової мережі та мережі ресторанного господарства
S0403704    1-теп. Звіт про постачання теплоенергії
S0403805    1-газ (природний). Звіт про відпуск природного (зрідженого) газу
S0800607    1-водопровід. Звіт про роботу водопроводу
S0403810    1-газ (зріджений). Звіт про відпуск природного (зрідженого) газу
S0800506    1-каналізація. Звіт про роботу каналізації
S2600106    1-послуги. Звіт про обсяги реалізованих послуг (місячна)
S1600208    2-етр. Звіт про роботу міського електротранспорту
S1901108    11-мтп (1півр, рік). Звіт про результати використання палива, теплоенергії та електроенергії
S0603204    1-опт (міс). Звіт про обсяг оптового товарообороту
S1921108    11-мтп (вер). Утворення та використання вторинних енергетичних ресурсів
S1904410    4-мтп (1півр, рік). Звіт про залишки і використання енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти
S1901208    11-ер. Звіт про витрати палива, теплоенергії та електроенергії
S1911106    11-мтп (паливо). Фактичні витрати палива на виробництво окремих видів продукції і робіт
S3200552    1-АП. Звіт про розгляд справ про адміністративні правопорушення та осіб, які притягнуті до адміністративної відповідальності
S3200603    1-ПГО. Звіт про політичні партії та громадські організації
S0900402    4-житлофонд. Квартирна черга та надання житлових приміщень
S2701205    4-заг. Звіт про надходження цукрових буряків на переробні підприємства
S2700505    1-зерно (міс). Наявність і надходження зернових та олійних культур
S0106003    Ф6. Додаток до приміток до річної фінансової звітності "Інформація за сегментами"
S1204303    43-зв'язок. Звіт про телефонізацію об'єктів у сільській місцевості і потреби населення в домашніх телефонах мережі загального користування
S1805104    51-вод. Звіт про продукцiю морського (рiчкового) флоту, який знаходиться в експлуатації
S1802505    25-вод. Звіт про роботу морського (річкового) порту (причалу)
S2305106    51-зал. Звіт про обсяги вантажних та пасажирських перевезень залізничного транспорту загального користування
S2204004    85-к. Звіт дошкільного навчального закладу
S2105105    51-ЦА. Звіт про основні показники роботи авіаційного підприємства
S1803105    31-вод. Звіт про перевезення вантажiв i пасажирiв
S1802604    Додаток до 25-вод. Звіт про обробку вантажів за номенклатурою у морських (річкових) портах (причалах)
S1101106    3-лг. Лісогосподарська діяльність (квартальна)
S0600110    1-торг. Звіт про товарооборот
S0111000    1-мс, 2-мс. Спрощений фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва
S1101304    1-заповідник. Заповідники та національні природні парки
S2204103    1-НК. Звіт про роботу аспірантури та докторантури
S0800106    1-заборгованість (ЖКГ). Про оплату населенням житлово-комунальних послуг та електроенергії
S0800305    1-субсидії (паливо). Про надання населенню субсидій готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива
S0800205    1-субсидії (ЖКГ). Про надання населенню субсидій на відшкодування оплати житлово-комунальних послуг
S2000103    1-виставки. Звіт про виставкову діяльність
S2702805    29-сг (меліорація). Збір урожаю сільськогосподарських культур
S2701407    21-заг (міс). Реалізація сільськогосподарської продукції
S1100909    2-тп (повітря). Звіт про охорону атмосферного повітря (річна)
S1914407    4-мтп (св). Звіт про залишки і використання енергетичних матеріалів та продуктів
S1904107    4-мтп (міс). Звіт про залишки і використання енергетичних матеріалів та продуктів переробки нафти
S1903307    1-біржа. Звіт про діяльність біржі
S0600312    3-торг. Звіт про продаж і запаси товарів у торговій мережі та мережі ресторанного господарства
S0100110    Ф1. Баланс
S0100209    Ф2. Звіт про фінансові результати (в тисячах)
S0110008    1-м, 2-м. Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва
S0105005    Ф5. Примітки до річної звітності
S0100306    Ф3. Звiт про рух грошових коштiв
S0104004    Ф4. Звіт про власний капітал
S0701109    1-кб. Звіт про виконання будівельних робіт
S2701709    1-риба (річна). Вилов риби, добування інших водних живих ресурсів
S1100108    1-екологічні витрати. Витрати на охорону навколишнього природного середовища та екологічні платежі
S2701310    1-риба (міс). Вилов риби, добування інших водних живих ресурсів
S0401206    1-ціни (пром). Звіт про ціни виробників промислової продукції
S1002005    2-інвестиції. Капітальні інвестиції, вибуття й амортизація активів (річна)
S2702907    29-сг. Підсумки збору врожаю сільськогосподарських культур, плодів, ягід та винограду
S2702008    9-б-сг. Внесення мінеральних, органічних добрив, гіпсування та вапнування грунтів
S2702507    21-заг (рік). Реалізація сільськогосподарської продукції
S2702309    24. Стан тваринництва
S2702208    2-ферм. Основні показники господарської діяльності фермерського господарства, малого підприємства у сільському господарстві
S1101010    3-лг. Лісогосподарська діяльність (річна)
S2702608    10-мех. Наявність сільськогосподарської техніки в сільськогосподарських підприємствах
S2701109    13-заг. Надходження молока на переробні підприємства
S2700910    11-заг. Надходження худоби та птиці на переробні підприємства
S2703004    37-сг. Сівба та збирання врожаю сільськогосподарських культур, проведення інших польових робіт
S2000004    12-нк. Звіт про діяльність концертної організації, професійного творчого колективу
S1100207    2-тп (мисливство). Ведення мисливського господарства
S2000904    9-нк. Звіт про діяльність театру
S2702409    24-сг (міс). Стан тваринництва
S0300211    6-ПВ. Звіт про кількість працівників, їхній якісний склад та професійне навчання
S0602113    1-торг (нафтопродукти, міс). Про продаж світлих нафтопродуктів і газу (для юридичних осіб)
S0601223    12-торг. Про наявність і використання торгової мережі на ринках та реалізацію с/г-кої продукції на них (для фізичних осіб)
S0602123    1-торг (нафтопродукти, міс). Про продаж світлих нафтопродуктів і газу (для фізичних осіб)
S0601213    12-торг. Про наявність і використання торгової мережі на ринках та реалізацію с/г-кої продукції на них (для юридичних осіб)
S0400802    6-тп (ес). Звіт про роботу електростанції
S0403506    1П-НПП. Звіт про виробництво промислової продукції (річна)
S1605106    51-авто. Звіт про перевезення вантажів та пасажирів автомобільним транспортом
S2600207    1-послуги. Звіт про обсяги реалізованих послуг (річна)
S2600505    1-послуги (реклама). Звіт про рекламну діяльність
S1600309    2-тр. Звіт про роботу автотранспорту
S0210109    1-Б. Звіт про взаєморозрахунки з нерезидентами
S0200307    2-Б. Звіт про випуск, розміщення та обіг цінних паперів
S1500111    3-наука. Звіт про виконання наукових та науково-технічних робіт
S0700407      1-ціни (буд). Звіт про ціни придбання матеріальних ресурсів у будівництві       
S0600713   7-торг. Звіт про наявність торгової мережі та мережі ресторанного господарства  
S1201208       12-зв'язок. Звіт про доходи від послуг зв'язку
S0301008      1-ПВ. Звіт з праці (місячна)
S0601011     1-опт (рік). Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі
S0300105      7-тнв. Звіт про травматизм на виробництві                        

Программное обеспечение Microsoft

Лицензирование для малого и среднего бизнеса, государственных учреждений, строительных организаций, учебных заведений

Обращайтесь к нам по телефону (056) 370-18-18.

Отправляйте заказ по электронной почте vostok@pkf.dp.ua или с формы обратной связи на нашем сайте.

Сотрудники компании Восток предоставят Вам всю необходимую информацию.
Помните! Лицензирование программного обеспечение является обязательным требованием. Использование не лицензионных программ противозаконно и противоречит требованиям законодательства о соблюдении прав интеллектуальной собственности. Используя не лицензионное ПО вы подвергаете себя и свою фирму риску быть привлеченными к юридической ответственности.

Ссылки по теме

Задать вопрос

спрашивайте, мы online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA