Оновлення «M.E.Doc IS» 10.01.034 — 10.01.035

Шановні користувачі!
Встановлення даного функціонального оновлення може зайняти деякий час, що пов’язано з оптимізацією бази даних.
Обов’язково дочекайтесь закінчення оновлення програми.

ЗМІНИ В ОНОВЛЕННІ 10.01.035

 У ФУНКЦІОНАЛІ ПРОГРАМИ
1.    Модуль «Первинні документи»
1.1.    Реєстр первинних документів
1.1.1.    Доопрацьовано процес постановки документа на маршрут при імпорті документів із Квитанцією 1 «Документ прийнято». Відновлено можливість відправки таких документів контрагенту.
1.1.2.    Оптимізовано функцію приймання квитанцій. Збільшено швидкість обробки отриманих квитанцій.
1.1.3.    Виправлено помилку копіювання Актів.
1.1.4.    Виправлено помилку відображення пустих статусів.

2.2.    Автоматична обробка
Реалізовано обробку квитанцій у декілька потоків. Додано можливість одночасного приймання великої кількості квитанцій (декілька тисяч).
2.    «Моніторинг користувачів»
У заголовку вікна після номеру версії додано ім’я служби «M.E.Doc IS» для точної ідентифікації, на випадок якщо запущено декілька Моніторів на одному комп’ютері.
Додано лічильник підключених користувачів.
Додано кнопку примусового завершення роботи станції.

3.    «Зарплата»
Виправлено помилку, що виникала при імпорті даних з БЕСТ ЗАРПЛАТА.

4.    Виправлено помилку, яка виникала при імпорті документів із витягу ЄРПН. Помилка виникала, якщо у документі код інспекції містив «пробіли».

5.    Доопрацьовано алгоритм приймання повідомлень. Якщо у вікні для введення паролю секретного ключа сертифікату була натиснута кнопка Відміна, усі повідомлення, що зашифровані на цей сертифікат, ігноруються.

Для користувачів бази Oracle рекомендовано зібрати статистику зі схеми.

 ЗМІНИ В ДОВІДНИКАХ
1.    Оновлено Довідник районів ДФС.

Увага! Зміни в законодавстві!

Використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) найближчим часом чекають великі зміни. З 1 січня 2015 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» № 71-VIII.

Що це означає для підприємців? Використання касових апаратів стало обов'язковим для тих сфер, де вони раніше не використовувалися. Це електронна торгівля, платіжні системи та операції з купівлі-продажу іноземної валюти. Використання РРО стає обов'язковим і для платників єдиного податку III (третьої) групи з 1.07.2015 і II (другої) групи з 1.01.2016.

Є в новому законі і бонуси для підприємців. Перехід на використання реєстраторів розрахункових операцій з 01.01.2015 до 30.06.2015 р звільняє від податкових перевірок до 01.07.2017 року. Купувати і встановлювати тепер дозволяється тільки касові апарати, які зазначені в Держреєстрі, як дозволені до первинної реєстрації — придбати касовий апарат►►►

Посилання по темі

Задати питання

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA