Статті

Глосарій термінів. У цьому розділі сайту ви можете детальніше ознайомитися з термінологією, використаною на сторінках сайту компанії «Восток».

Рішення та технології.

Про ваги та ваговимірювальні системи — інформація про вибір ваг та вимірювальних систем для підприємств. Вибір, підбір обладнання. Приклади та варіанти використання.

Маркування — нанесення умовних знаків, букв, цифр, графічних знаків або написів на об'єкт, з метою його подальшої ідентифікації, вказівки його властивостей та характеристик. В автоматизації маркування комплектуючих, продукції та упакування займає важливу та невіддільну частину технології.

Етикетки та матеріали для етикетки. Як правильно вибрати етикетку. Виробництво та виготовлення етикеток самостійно та під замовлення.

Оглядові статті, рекомендації та приклади як правильно вибрати систему відеоспостереження. Нюанси та відмінності охоронного, технологічного та облікового відеоспостереження, порівняння різних систем, опис готових проектів та рішень.

RFID — Radio Frequency Identification — «радіо-частотна ідентифікація». Ер Еф Ай Ді — під цим терміном об'єднані різнорідні технології та стандарти, що забезпечують безконтактну ідентифікацію чого-небудь по радіо-каналу на відстанях від декількох сантиметрів до сотень кілометрів.

Детектори валют, лічильники банкнот та інше обладнання для банківської сфери.

Наші поїздки та екскурсії до партнерів, клієнтів та виробників.

Інформація про системи зв'язку та комунікації для підприємств та організацій.

Автоматизація бізнес-процесів не є самоціллю, вона робиться для прискорення бізнес-процесів, полегшення та спрощення роботи з даними та інформацією. Автоматизація робиться людьми та для людей. У цьому розділі зібрана інформація для особистого росту та розвитку.

У цьому розділі представлена інформація про принтери штрихових кодів — їх різновиди, групи, приклади застосування, галузеві рішення, критерії вибору, стандарти.

Програмне забезпечення для бізнесу та дому. Бухгалтерські програми. Графічні пакети. Офісні програми.

Вибір терміналів збору даних для виїзної торгівлі, складського обліку, інвентаризації, переобліку та інших операцій. Термінали збору даних — промислові, кишенькові, захищені, мобільні комп'ютери для промисловості та виробництва.

Офісна техніка — технічне обладнання офісу, яке полегшить та прискорить роботу співробітників.

Штрих-код дозволяє виконати ідентифікацію безконтактним оптичним методом. Технологія штрихового кодування та ідентифікації одна з найдешевших та ефективних.

Системи гарантованого електроживлення є складовою частиною будь-якого бізнесу та дозволяють підприємствам функціонувати безперервно. Статті про ДБЖ, стабілізатори та акумулятори.

Поради по вибору сканера штрих-коду. Який сканер штрих кодів вибрати? Види сканерів штрихових кодів. Відмінності моделей сканерів штрих-коду.

Управління даними. Обробка. Інтеграція. Аналіз.

РРО та POS-обладнання — оглядові статті. РРО: касові апарати та фіскальні принтери. POS-обладнання: монітори, термінали, принтери, системні блоки та зчитувачі.

Компанія «Восток» пропонує комплексні рішення по автоматизації торгівлі, обліку та бухгалтерії. У нас ви можете купити: принтери етикеток, термінали збору даних, сканери штрих-коду, POS-термінали, касові апарати, детектори валют, лічильники банкнот, етикет-пістолети, електронні ваги різних видів, системи відеоспостереження (камери відеоспостереження, відеореєстратори), а також програмне забезпечення. Наш сайт доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Ви можете у будь-який час отримати необхідну інформацію про товари та його технічні характеристики.

Купуючи обладнання у компанії «Восток», ви отримуєте якісне гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. Ми забезпечуємо поставлене нами обладнання витратними матеріалами, модернізуємо та оновлюємо програмне забезпечення, надаємо інформаційну та консультативну підтримку. Співробітники нашої компанії допоможуть вам підібрати необхідні моделі обладнання та комплектацію, які оптимальним чином вирішать поставлені вами завдання. Ми працюємо з усіма регіонами України. Доставка здійснюється з Дніпра у Вінницю, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Нікополь, Полтаву, Павлоград, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів та інші міста України.

При необхідності, фахівці компанії «Восток» інтегрують обладнання та програмне забезпечення в єдину комплексну систему обліку та контролю. Результат нашої роботи — це зростаючі фінансові показники вашого підприємства!

Задати питання

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA