Статті

Компанія «Восток» пропонує комплексні рішення по автоматизації торгівлі, обліку та бухгалтерії. У нас ви можете купити: принтери етикеток, термінали збору даних, сканери штрих-коду, POS-термінали, касові апарати, детектори валют, лічильники банкнот, етикет-пістолети, електронні ваги різних видів, системи відеоспостереження (камери відеоспостереження, відеореєстратори), а також програмне забезпечення. Наш сайт доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Ви можете у будь-який час отримати необхідну інформацію про товари та його технічні характеристики.

Купуючи обладнання у компанії «Восток», ви отримуєте якісне гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. Ми забезпечуємо поставлене нами обладнання витратними матеріалами, модернізуємо та оновлюємо програмне забезпечення, надаємо інформаційну та консультативну підтримку. Співробітники нашої компанії допоможуть вам підібрати необхідні моделі обладнання та комплектацію, які оптимальним чином вирішать поставлені вами завдання. Ми працюємо з усіма регіонами України. Доставка здійснюється з Дніпра у Вінницю, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Нікополь, Полтаву, Павлоград, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів та інші міста України.

При необхідності, фахівці компанії «Восток» інтегрують обладнання та програмне забезпечення в єдину комплексну систему обліку та контролю. Результат нашої роботи — це зростаючі фінансові показники вашого підприємства!

Задати питання

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA