Тематичні статті

RFID - Radio Frequency Identification - «радіо-частотна ідентифікація». Ер Еф Ай Ді - під цим терміном об’єднані різнорідні технології і стандарти, що забезпечують безконтактну ідентифікацію чого-небудь по радіо-каналу на відстанях від декількох сантиметрів до сотень кілометрів.

Маркування - нанесення умовних знаків, букв, цифр, графічних знаків або написів на об’єкт, з метою його подальшої ідентифікації, зазначення його властивостей і характеристик. У автоматизації маркування комплектуючих, продукції та упаковки займає важливу і невід'ємну частину технології.

Детектори валют, лічильники банкнот та інше обладнання для банківської сфери.

Про ваги і ваговимірювальні системи - інформація про вибір ваг і вимірювальних систем для підприємств. Вибір, підбір обладнання. Приклади і варіанти використання.

Глосарій термінів. У цьому розділі сайту ви можете детальніше ознайомитися з термінологією, використаною на сторінках сайту компанії "Восток".

Етикетки та матеріали для етикетки. Як правильно вибрати етикетку. Виробництво і виготовлення етикеток самостійно і на замовлення.

Інформація про системи зв'язку і комунікації для підприємств і організацій.

Автоматизація бізнес-процесів не є самоціллю, вона робиться для прискорення бізнес-процесів, полегшення та спрощення роботи з даними та інформацією. Автоматизація робиться людьми та для людей. У цьому розділі зібрана інформація для особистого росту та розвитку.

Програмне забезпечення для бізнесу та дому. Бухгалтерські програми. Графічні пакети. Офісні програми.

Вибір терміналів збору даних для виїзної торгівлі, складського обліку, інвентаризації, переобліку і інших операцій. Термінали збору даних - промислові, кишенькові, захищені, мобільні комп'ютери для промисловості і виробництва.

Офісна техніка - технічне обладнання офісу, яке полегшить і прискорить роботу співробітників.

Технологія, рішення та робота з штриховими кодами.

Системи гарантованого електроживлення є складовою частиною будь-якого бізнесу та дозволяють підприємствам функціонувати безперервно. Статті про ДБЖ, стабілізатори та акумулятори.

Оглядові статті, рекомендації та приклади як правильно вибрати систему відеоспостереження. Нюанси та відмінності охоронного, технологічного та облікового відеоспостереження, порівняння різних систем, опис готових проектів та рішень.

Поради щодо вибору сканера штрих-коду. Який сканер штрих кодів вибрати. Види сканерів штрихових кодів. Відмінності моделей сканерів штрих-коду.

РРО та POS-обладнання - оглядові статті. РРО: касові апарати та фіскальні принтери. POS-обладнання: монітори, термінали, принтери, системні блоки та зчитувачі.

Компанія «Восток» пропонує комплексні рішення з автоматизації торгівлі, обліку та бухгалтерії. У нас ви можете купити: принтери етикеток, термінали збору даних, сканери штрих-коду, POS-термінали, касові апарати, детектори валют, лічильники банкнот, етикет-пістолети, електронні ваги різних видів, системи відеоспостереження (камери відеоспостереження, відеореєстратори, плати для відеоспостереження). Наш сайт доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Ви можете у будь-який час отримати необхідну інформацію про товар та його технічні характеристики.

Купуючи обладнання у компанії «Восток» ви отримуєте якісне гарантійне та постгарантійне сервісне обслуговування. Ми забезпечуємо поставлене нами обладнання витратними матеріалами, модернізуємо та оновлюємо програмне забезпечення, надаємо інформаційну та консультативну підтримку. Співробітники нашої компанії допоможуть вам підібрати необхідну модель обладнання та комплектацію, які оптимальним чином вирішать поставлені вами задачі. Ми працюємо з усіма регіонами України. Доставка здійснюється з Дніпра у Вінницю, Кам’янське, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Нікополь, Полтаву, Павлоград, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів та інші міста України.

При необхідності, фахівці компанії Восток інтегрують обладнання та програмне забезпечення в єдину комплексну систему обліку та контролю. Результат нашої роботи — це фінансові показники вашого підприємства, що зростають!

Задати питання

Вызов консультанта