GTIN — код товару

GTIN (англ. Global Trade Item Number) — глобальний номер товарної позиції.

Ідентифікаційний номер GS1 у штриховому коді на товари дозволяє безпомилково визначити, до якої товарної позиції відноситься певна одиниця товару. Таким чином, цей номер забезпечує однозначну ідентифікацію товарної позиції будь-де у світі.

Важливо

GTIN

Загальне правило полягає у тому, що кожній товарній позиції потрібен окремий унікальний GTIN. Це означає, що кожному варіанту товару повинен бути присвоєний відмінний GTIN кожен раз, коли відмінність є яким-небудь чином очевидною та суттєвою для будь-якого партнера у ланцюжку постачання, для кінцевого споживача або для роздрібного продавця.

З моменту присвоєння GTIN не повинен змінюватися, поки не змінюються характеристики товарної позиції. Істотна зміна будь-якої з основних характеристик товарної позиції, вимагає присвоєння відмінного ідентифікаційного номера. При цьому, критерій «суттєві відмінності» у різних галузях можуть значно відрізнятися.

При виробництві продукції часто виникають питання з маркуванням її штриховими кодами, це пов'язано з тим, що не всі торгові мережі використовують стандарти системи GS1. В 1С: це завдання вирішується формуванням довідника штрихових кодів покупця — залежно від клієнта система друкує стандартних штриховий код або вид штрихового коду, який узгоджений з покупцем.

Ми пропонуємо послуги оперативного друку етикеток зі штриховими кодами, текстової та графічної інформації — друк на етикетках розміром 40х25 мм.

Етикетки на замовлення

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA