Автоматизація бізнесу — проекти та комплексні рішення

Компанія «Восток» пропонує комплексні рішення для автоматизації торгівлі, обліку та бухгалтерії, встановлює системи відеоспостереження та безпеки для підприємств України.

Товари та послуги

У нас ви можете придбати торгове обладнання для магазинів та складів (принтери етикеток, термінали збору даних, сканери штрих-коду, POS-термінали, касові апарати та багато іншого), системи відеоспостереження, електронні ваги (торгові, з друком етикеток, платформні, лабораторні, автомобільні), а також програмне забезпечення.

Компанія «Восток» пропонує комплексні рішення для автоматизації торгівлі, обліку та бухгалтерії.

У нас ви можете придбати торговельне обладнання для магазинів і супермаркетів (принтери етикеток, термінали збору даних, сканери штрих-коду, POS-термінали, касові апарати та баг.ін.), системи відеоспостереження, електронні ваги (торговельні, з друком етикеток, платформенні, лабораторні, автомобільні та баг.ін.), а також програмне забезпечення. Все це та багато іншого ви можете придбати тут і зараз на сайті компанії «Восток».

Звертаємо вашу увагу: наш сайт доступний 24 години на добу, сім днів на тиждень, 365 днів у році (366 у високосні роки), — ви можете в будь-який час дня та ночі отримати необхідну інформацію про товари та їх технічні характеристики.

Купити обране обладнання ви можете, якщо оформите замовлення на сайті, відправивши запит через форму зворотнього зв’язку чи на електронну пошту, чи зателефонувавши за телефоном ☎095 470-65-11. Замовлений товар ви отримаєте в будь-якій точці України, незалежно від регіону. Доставка здійснюється компаніями-вантажоперевізниками з Дніпропетровська по всіх областях України: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська, Чернівецька.

Придбавши обладнання у компанії «Восток», ви отримаєте якісне гарантійне та постгарантійне сервісне обслуговування. Ми забезпечуємо обладання, яке постачаємо, витратними матеріалами, модернізуємо та оновлюємо програмне забезпечення, надаємо інформаційну та консультативну підтримку. Співробітники компанії «Восток» допоможуть вам підібрати необхідну модель обладнання та комплектацію, які оптимальним чином вирішать поставлені вами задачі.

Досвід фахівців компанії «Восток» дозволяє інтегрувати обладнання та програмне забезпечення в єдину комплексну систему обліку та контролю.

Результат нашої роботи — це зростаючі фінансові показники вашого підприємства!
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA Вызов консультанта