Автоматизація бізнесу — проекти та комплексні рішення

Фахівці компанії «Восток» мають багаторічний досвід роботи з впровадження відеоспостереження на підприємствах. Досвід та знання наших фахівців дозволяють інтегрувати системи в єдині інформаційні комплекси — відеоспостереження, контроль доступу, система обліку (ваги, каси, термінали збору даних, програми), пожежна та охоронна сигналізація. Відеоспостереження та системи безпеки.

Облік на складі. Автоматизація обліку на складі. Простий план побудови складського обліку.

Автоматизація обліку в мережі фірмових магазинів: одне-два робочих місця. Управління та контроль з центрального офісу.

Комплексна система автоматичного контролю зважування автомобілів. Пропонуємо комплексне рішення автоматизованого контролю заїзду та виїзду автомобілів з інтеграцією автомобільних ваг та системою відеоспостереження. Воно спрямоване на мінімізацію витрат загального логістичного ланцюга. Наша система зручна та доступна за вартістю та допоможе посилити контроль при відвантаженні та транспортуванні найрізноманітнішої продукції.

Наша компанія завжди виходить з головної мети замовника — отримання прибутку. Відповідно, інвестиції в наші рішення та проекти повинні окупитися та приносити прибуток. Досвід фахівців компанії «Восток» дозволяє інтегрувати окремі системи підприємств в єдиний інформаційний комплекс, що забезпечує зростання ефективності роботи та вигоду від використання цих систем.

Простіше — значить краще! Людям необхідні техніка та обладнання, що полегшують їхнє життя та роботу. Автоматизація торгівлі — від вибору та замовлення, до монтажу, запуску в експлуатацію, обслуговування та модернізації — все легко та просто. Компанія Восток послідовно реалізує принцип: простіше — значить краще. Пропоновані нами рішення прості та зрозумілі. Розуміння та ясність — це ключі до успішної автоматизації.

Програмування та доопрацювання програми 1С:Підприємство.

Останнім часом автоматизація підприємств набуває все більшої актуальності. На автоматизованому підприємстві можна легко контролювати будь-які процеси, мінімізувати матеріальні та тимчасові витрати, скоротити кількість помилок та брак на виробництві. Звести до мінімуму вплив так званого «людського фактора».

Компанія «Восток» спеціалізується на розробленні та впровадженні рішень по автоматизації бізнесу, процесів обліку, починаючи з простих об'єктів та закінчуючи складними комплексними проектами. Досвід та знання наших фахівців дозволяють інтегрувати обладнання та програмне забезпечення в єдину комплексну систему обліку та контролю. У цьому розділі ви можете ознайомитися з готовими рішеннями, які були розроблені та реалізовані фахівцями компанії «Восток». Системи автоматизації бізнесу були введені в експлуатацію та зараз функціонують, забезпечуючи замовників прибутком.

У нас ви можете придбати все необхідне обладнання та програмне забезпечення для автоматизації обліку, управління виробничими процесами у торгівлі, при обліку на складах, у готельних комплексах, а також на підприємствах громадського харчування: у кафе, барах та ресторанах. Компанія «Восток» надає гарантію та якісне сервісний супровід, забезпечує витратними матеріалами, модернізує та оновлює програмне забезпечення.

Звертайтеся до нас за телефоном 095 470-65-11, через форму зворотного зв'язку на сайті або пишіть на електронну пошту: vostok@pkf.dp.ua. Співробітники компанії «Восток» допоможуть підібрати необхідні моделі обладнання для автоматизації обліку та інших бізнес-процесів, складуть список комплектації для вирішення поставлених вами завдань, нададуть необхідну інформацію та консультативну підтримку.

Задати питання

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA