Наші проекти та замовники

Фахівці компанії «Восток» автоматизували торгові процеси та налагодили управлінський облік ювелірних виробів за допомогою програми 1С: Підприємство.

На наступному етапі автоматизації процесу торгівлі та роботи системи безпеки у магазині «Світанок» компанія «Восток» встановила програмно-апаратний комплекс «POS-Інтелект».

Модні аксесуари.

Наша компанія вже декілька років є надійним постачальником витратних матеріалів для друку для ресторанів KFC у м. Дніпро.

Виготовлення МДФ фасадів.

KLINGSPOR — це один з п'яти провідних виробників високоякісних абразивних виробів у світі!

ЗАТ «Фінансовий союз банк» (Дніпро, Україна) придбав новинку — лічильник банкнот Magner 150 Digital.

McFoxy — перша повністю українська мережа ресторанів швидкого харчування.

УСРК — група компаній, які забезпечують повний цикл: від відбору першокласної сировини по всьому світу, імпорту риби та морепродуктів до логістики, виробництва та реалізації готової продукції.

Автоматизація продажів та обліку у магазинах одягу. Облік одягу за штрих-кодом.

Автоматизація обліку продукції, пакувань та формування замовлення для супермаркетів.

«Алан» — Дніпропетровський виробник м'ясних харчових продуктів: ковбас, сосисок, сардельок, м'ясних делікатесів та м'ясних напівфабрикатів.

Компанія «Восток» — зареєстрований постачальник ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

АТБ-Маркет — національна мережа продуктових магазинів.

Проект з автоматизації магазину — супермаркет «Атлант», та Синельникове.

Успішно завершений проект у ФГ «Благовіщенське», яке знаходиться у Новотроїцькому районі Херсонської області.

Глобинський м'ясокомбінат входить e трійку лідерів м'ясної продукції України

Підприємство ТОВ «Дніпроліт» спеціалізується на виробництві виливків з високоміцного та сірого чавуну, а також із легованих та вуглецевих марок сталі.

Державне підприємство «Дніпровський регіональний державний науково-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Корпорації «Агро-Союз» (Дніпро, Україна) було встановлено ліцензійне програмне забезпечення «БЕСТ ЗВІТ ПЛЮС» для підприємств, що входять до складу компанії.

Супермаркету «Ботанік» (Дніпро, Україна) встановлена система відеоспостереження: шість відеокамер, комп'ютерна та телефонна мережа, система озвучування та оповіщення, система автоматизації обліку — два касових місця, два робочих місця товарознавця, робоче місце бухгалтера.

Компанія «Восток» розробила та реалізувала комплексний проект комп’ютерної, телефонної мережі та системи безпеки у готелі «Роксолана».

Компанія «ПромАгроРось» є великим постачальником гумотехнічних виробів до сільськогосподарської техніки та промислового обладнання.

Компанія BEFORE є одним з провідних українських виробників амуніції для тварин, яка традиційно вважається зразком якості. У виробництві BEFORE використовує тільки якісну сировину, фурнітуру та складові.

Облік та маркування на складі готової продукції.

Автоматизований контроль квитків для КА «Костянтин Д».

У магазині «Світанок» (смт Підгородне, Дніпропетровська область, Україна) встановлена система відеоспостереження: 16 відеокамер, комп'ютерна та телефонна мережа, системи озвучування та оповіщення та автоматизації обліку: п'ять касових місць, три робочих місця товарознавця, робоче місце бухгалтера.

Магазин CityCom (Дніпро, Україна) — кабельна проводка 56 портів Conteg ROF-42-60/80. Кабельна проводка на 46 відеокамер. Монтаж відеокамер: 35 — у приміщенні, 5 — на фасаді.

Металургійний комбінат «Азовсталь» — один з лідерів Української металургії.

Міністерство закордонних справ України

Миронівський хлібопродукт

М'ясна Фабрика «Фаворит плюс» - велике сучасне м'ясопереробне підприємство. Підприємство виробляє широкий асортимент ковбасних виробів: варені ковбаси, сосиски, сардельки, варені шинки, напівкопчені та варено-копчені ковбаси, паштети та м'ясні делікатеси.

«Новомосковський посуд» є найбільшим в Україні виробником широкого асортименту сталевого емальованого посуду, призначеного для приготування та зберігання їжі, а також інших господарських потреб.

При обліку продукції у тепличних господарствах виникають абсолютно такі ж проблеми, як і при обліку будь-якої іншої сільгосппродукції. У вас є розрахункові показники — скільки має бути зібрано продукції з певної площі. Є фактичні, так зване «разом»: те, що у кінцевому рахунку отримують власники підприємства. Між розрахунковими та фактичними показниками часто виникає дуже великий розрив.

Компанія «Топ» виробляє та реалізує гуртом канцелярські товари. Як наш замовник вона поставила таку задачу: автоматизувати складський облік на гуртових складах.

ПГЗК — перше підприємство у країнах СНД, збудоване для видобутку та збагачення залізистих магнетитових кварцитів з отриманням залізорудного концентрату та доменного агломерату.

Царичанський Консервний завод — фруктові натуральні соки ТМ Ani, виробництво мінеральної води.

«Паркінг+» — виробництво асфальту та бетону. Виконана автоматизація оперативного обліку на автомобільних вагових та інтеграція обліку з системою відеоспостереження.

Фермерське господарство «Орбіта» Миколаївська область.

Система відеоспостереження для тепличного господарства.

Закінчено встановлення системи відеоспостереження для складу митного тимчасового зберігання на підприємстві ПП «Айсберг» (Дніпро, Україна).

Завершений проект встановлення системи відеоспостереження для сільськогосподарського підприємства компанії ТОВ «Франко-термінал» (Дніпро, Україна), розташованого у селі Вишевичі Житомирської області.

В елітному клубі «Русская Пирамида» (Дніпро, Україна) встановлена система відеоспостереження «Патріот» 29.10.07.

Показовим є використання системи відеоспостереження на автомийці «Картинг» (Дніпро, Україна): денний виторг вирос та якість виконуваних робіт покращилася. Для контролю на відстані система відеоспостереження автомийки підключена через Інтернет до віддаленого клієнта на ноутбуці, а також мобільного телефону.

Компанія «Восток» встановила систему відеоспостереження у готелі «Сурож» (м. Судак, АР Крим).

Компанія «Восток» завершила розроблення та впровадження підсистеми відеоконтролю формування та відвантаження замовлень на оптових складах компанії «ТОП».

Лідер трубної індустрії у Східній та Центральній Європі.

Компанія «Восток» — основний постачальник кранових ваг для «Леман-Україна».

Компанії ТОВ «Горизонт» були поставлені ваги-рокла (гідравлічний візок) AXIS-4BDU 1000-P.

Перший та єдиний в Україні завод з виробництва целюлозного утеплювача.

WOG — національна мережа автозаправних комплексів

Для крамниці парфумерії та косметики «Belliza» (ПП Ефімов О.М) компанія «Восток» розробила проект реконструкції та автоматизації системи складського обліку.

Шановні панове! На численні прохання клієнтів та замовників нами доданий розділ «Наші проекти та замовники».

Задати питання

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA