Оптовим і корпоративним покупцям

Компанія «Восток» пропонує спеціальні умови для оптових і корпоративних покупців з усіх міст України. Ми зацікавлені в постійній співпраці тому готові запропонувати комплекс додаткових послуг і можливостей - від консультацій наших фахівців і спеціальних знижок до швидкої і надійної доставки в будь-яке місто України.

Умови оптових і корпоративних закупівель (ціни, поетапна оплата, відстрочення платежу, кредитна лінія, доставка, введення в експлуатацію і так далі) обговорюються індивідуально і залежать від товарів, що цікавлять вас, і об'ємів закупівель. Типові зразки договорів знаходяться в розділі:

Скористайтеся Каталогом продукції і функцією Замовлення для формування заявки, в пункті Коментарі вкажіть перелік документації, необхідної для участі в тендерах, умови постачання необхідні Вам і бажані ціни. Якщо у Вас є перелік товарів для закупівлі - вишліть його по електронній пошті vostok@pkf.dp.ua або факсом (056) 370-18-18. Менеджери нашої компанії зв'яжуться з Вами і погодять деталі постачання.

Сервісним центрам
Окрім надання ділерських цін на продукцію, ми забезпечуємо ЦСО сервісною документацією і запасними частинами. При необхідності проведемо навчання ваших фахівців монтажу, наладці, експлуатації і ремонту устаткування, що поставляється нашою компанією.

Задати питання

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA