Умови використання сайту

Вся інформація, приведена на сайті, належить власникові даного сайту ТОВ «Восток». Додаткова інформація або інформація, доступна через заслання на інші сайти, призначена лише як ознайомлення і поліпшення взаємодії між власником даного сайту і джерелом додаткової інформації.

Відвідувачі нашого сайту мають право використовувати надану на нім інформацію за власним розсудом, у випадку якщо їх дії не порушують законодавство України. Частина інформації, розміщена на сайті, доступна лише зареєстрованим користувачам.

Звертаємо вашу увагу, що всі згадані торгівельні марки, компанії, товари, сайти, приведені на нашому сайті, є чиєюсь власністю. Власник даного сайту посилається на них лише від імені їх власників і не несе відповідальності за недостоверную або неправільную інформацію, що належить іншим джерелам.

Якщо ви вважаєте, що яка-небудь інформація, розміщена на нашому сайті, ущемлює чиїсь авторські, суміжні або інші права, право на вільне поширення інформації, то ви можете скористатися формою зворотного зв'язку «Поставити питання» — ми обов'язково розгледимо ваші пропозиції і зауваження.

Задати питання

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA