Автоматизація торгівлі під ключ — від невеликого магазину до супер- та гіпермаркетів

Ми пропонуємо широкий асортимент надійного електронного торгового обладнання від провідних компаній-виробників. Все обладнання, що постачається нами, забезпечується гарантією та сервісним обслуговуванням. Компанія «Восток» вже не перший рік працює у цій сфері в Україні та пропонує ефективні, прості та надійні комплексні рішення, які представлені на нашому сайті:

Автоматизація обліку в магазині

Автоматизація торгівлі

Автоматизація обліку на складі

Автоматизація обліку на складі

Облік на складі

Подивитися всі готові рішення

Автоматизація торгівлі

Гнучкість, уміння мислити та працювати в команді — ці якості знаходять відгук у наших замовників. Ніхто не може знати бізнес-процес краще, ніж той, хто ним займається кожен день. Ми завжди вислуховуємо наших замовників та пропонуємо саме те рішення, яке буде найефективнішим для них.

Простіше — значить краще! Людям необхідні техніка та обладнання, які полегшують їхнє життя та роботу.

Автоматизація торгівлі — від вибору та замовлення до монтажу, введення в експлуатацію, обслуговування та модернізації — тепер більш ніж доступна. Компанія «Восток» послідовно реалізує головний принцип своєї роботи: простіше — значить краще. Пропоновані нами рішення прості та зрозумілі. Розуміння та ясність — головні пріоритети при успішній автоматизації процесу торгівлі.

Професійна команда. Чому одне підприємство успішніше, ніж інше? Відповідь дуже проста: успіх визначають люди, а не залізяки. Компанія «Восток» — це команда творчо вдумливих та відповідальних співробітників. Ми працюємо з не менш успішними партнерами, постачальниками та виробниками. Ми з гордістю їх рекомендуємо та представляємо в розділі «Наші партнери». Саме успішна команда та успішні партнери допомагають нам впроваджувати ефективні та надійні рішення, що забезпечують успіх!

Мережа дилерів та партнерів. Якщо ви шукаєте надійного постачальника, звертайтеся! Ми підкажемо, в яку компанію вашого регіону слід звернутися, а також надамо необхідне обладнання та консультації. Доставка обладнання для автоматизації торгівлі здійснюється по всій території України.

Ми не тільки розробляємо ефективні рішення для торгових мереж та виробничих підприємств, а й самі використовуємо передові досягнення технічної думки. Одним з них є наш сайт. На ньому продукція, що пропонується, представлена ​​у каталозі товарів та послуг. Можна знайти та завантажити необхідну інформацію про обладнання, рішення та послуги. Замовник має можливість в онлайн-режимі вибрати та замовити необхідний товар. При необхідності можна порівняти різних виробників, вибрати та придбати оптимальний та найефективніший варіант.

При цьому, різновид вашого бізнесу, наявність особливостей ролі не грають. Комплекс заходів та технічного оснащення, з яких складається наша автоматизація роздрібної торгівлі, дозволить підібрати варіант для гіпермаркетів, малогабаритних кіосків. Використання актуальних технологій, відстеження новинок та поточне обслуговування забезпечить цілодобове почуття захищеності від помилок, неточностей та проколів.

За підсумковим результатом автоматизація магазину роздрібної торгівлі стане основою прискорення процесу приймання товару, швидкості обслуговування. Це зримий результат, який відображається у збільшенні чисел, що відповідають за обсяги продажів. З нею не доведеться безвилазно знаходитися у торговій точці, щоб тримати вухо гостро поточних, цікавих новин. Автоматизована, злагоджена робота приваблює клієнтів, дозволяє дієво виконувати свою роботу всіх ланок процесу. Прибуток зростає, масштаби справи збільшуються — в цьому і є прогрес. Якщо хочете таке майбутнє — вживайте заходів зараз та звертайтеся до нас.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA