Автоматичний контроль зважування автомобілів

Пропонуємо вам комплексне рішення автоматизованого контролю заїзду та виїзду автомобілів — інтеграцію автомобільних ваг та системи відеоспостереження. Наша система допоможе посилити контроль при відвантаженні та транспортуванні найрізноманітнішої продукції.

Автоматичний контроль зважування автомобілів

Ми можемо автоматизувати систему контролю зважування — як на вже наявних автомобільних вагах, які працюють, так і встановити новий ваговимірювальний комплекс «під ключ». Для попереднього розрахунку та складання кошторису проекту вам необхідно повідомити модель ваг, а також тип (модель) ваговимірювального термінала.

Якщо ж ви вирішили придбати у нас ваговимірювальний комплекс повністю, то вартість нових автомобільних ваг ви можете дізнатися на нашому сайті у розділі: «Ваги автомобільні електронні».

Автомобільні ваги призначені для зважування автомобілів з показуванням результатів на ваговому індикаторі. Потім ці показання передаються на ПК для обробки та включення у загальну систему обліку: оформлення транспортних листів, накладних, пропусків та ін.

Автоматичний контроль зважування автомобілів

Запис показань зважування дає можливість значно знизити ризик вивезення продукції через «перевантаження». Однак без інтеграції з відеоспостереженням цей захід недостатньо ефективний. Потрійний контроль — запис результатів зважування з передачею показань в облікову програму та систему відеоспостереження дозволяє уникнути зловживань з боку персоналу вашого підприємства: змови охорони та працівників вагарні. У разі використання системи відеоспостереження на вагарні ви отримуєте можливість повного контролю продукції, що транспортується за межі підприємства: показники зважування передаються в облікову програму, при цьому, вагар може порівняти їх з даними, зазначеними у накладній. В той самий час результати зважування надходять у систему відеоспостереження, при цьому, вони повинні відповідати зображенню. Якщо ж дані не збігаються, тоді на підприємстві відбуваються крадіжки або порушення.

До відома замовника: якщо у вас є бажання, то можна здійснювати передачу зображення в облікову програму «з прив'язкою» до проїзного документа — пропуску, накладної та ін. Звертаємо вашу увагу, що для їх обробки ми використовуємо систему відеоспостереження Інтелект або Trassir. Це універсальні програмно-апаратні платформи, які дозволяють досягти повного відео- та вимірювального контролю над об'єктом: отримувати та обробляти показники, а в разі перевантаження, відмінності ваги від показань у накладній, затримки зважування та інших нюансах — передавати повідомлення на мобільний телефон або e-mail.

Крім цього, у систему можна додати модуль розпізнавання автомобільних номерів, це дозволить повністю автоматизувати контроль логістичного ланцюга та обліку робочого часу. Система автоматично фіксує час заїзду та виїзду автотранспорту та повідомляє про автомобілі з «невідомими номерами».

Система автоматичного контролю руху автомобільного транспорту дозволяє наступне:

Приклад акту зважування зі штрих-кодом для автоматичної обробки, обліку, а також формування та виписки на підставі цього акта різних документів, наприклад: товарно-транспортної накладної, сертифікатів та ін.

Зчитування лінійного штрих-коду документа

І одне з головних питань: скільки це коштує?

Кінцеву вартість проекту ви зможете дізнатися після обговорення та узгодження всіх нюансів технічного завдання. Ознайомитися з цінами окремих складових системи ви можете у відповідних розділах нашого сайту.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA