Відеоспостереження для підприємств

Компанія «Восток» з 2000 року займається встановленням відеоспостереження на об'єктах різної складності. Ми пропонуємо повний пакет послуг: від проектування до підключення та тестування. У компанії трудяться досвідчені майстри з встановлення, інженери, програмісти та системні адміністратори. Наші фахівці проводять монтаж систем на різних об'єктах: від котеджів та супермаркетів до великих виробничих організацій. Нас відрізняють уважне та індивідуальне ставлення до завдань замовника та гарантія безперебійної роботи техніки.

Відеоспостереження для підприємств

Відеоспостереження забезпечує:

Компанія «Восток» успішно реалізувала десятки проектів з встановлення систем відеоспостереження у Дніпрі, Києві, Харкові, Полтаві, Криму та багатьох інших регіонах. Власний сервісний центр надає кожному замовникові гарантійне та післягарантійне техобслуговування.

Системи відеоспостереження

Для консультації щодо вибору та встановлення систем відеоспостереження для кас, на промислових підприємствах та інших об'єктах зателефонуйте нам за телефоном: +38 (095) 470-65-11 або напишіть на пошту: vostok@pkf.dp.ua.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA