Відеоспостереження для підприємств

Системи відеоспостереження в Дніпрі. Центральний офіс компанії, сервісний центр, відділ розробки та впровадження компанії «Восток» розташовані в Дніпрі, тому для підприємств та організацій міста ми пропонуємо особливі умови: презентацію роботи систем відеоспостереження з демонстрацією можливостей та підключенням додаткового обладнання, пробні зйомки безпосередньо на об'єкті та тестування апаратури.

Система відеоспостереження Інтелект — кращий вибір для виробничих, торгових та муніципальних підприємств. Все буде під контролем: складський облік, виробництво, вимірювання, виконання операцій, події. Відеоспостереження для підприємств інтегрується з 1С: Підприємство, касами, сканерами штрихкодів, вагами. Людський фактор при комплексній інтеграції систем обліку та систем відеоспостереження зводиться до мінімуму. Результати підтверджені на практиці.

Пропоноване компанією «Восток» бездротове відеоспостереження функціонує більш ніж надійно: його можна застосовувати на промислових підприємствах. У нашому відділі розробки створені стенди, що демонструють роботу системи бездротового відеоспостереження у різних комбінаціях та варіантах. Крім цього, показані методи роботи з цією системою через мережу Інтернет.

Система цифрового відеоспостереження TRASSIR — це одна з найбільш функціональних систем відеомоніторингу та архівації, ефективний інструмент інтелектуального відеоаналізу та розпізнавання. Передові технології TRASSIR приносять практичну користь та вигоду.

Компанія «Восток» з 2000 року займається встановленням відеоспостереження на об'єктах різної складності. Ми пропонуємо повний пакет послуг: від проектування до підключення та тестування. У компанії трудяться досвідчені майстри з встановлення, інженери, програмісти та системні адміністратори. Наші фахівці проводять монтаж систем на різних об'єктах: від котеджів та супермаркетів до великих виробничих організацій. Нас відрізняють уважне та індивідуальне ставлення до завдань замовника та гарантія безперебійної роботи техніки.

Відеоспостереження для підприємств

Відеоспостереження забезпечує:

Компанія «Восток» успішно реалізувала десятки проектів з встановлення систем відеоспостереження у Дніпрі, Києві, Харкові, Полтаві, Криму та багатьох інших регіонах. Власний сервісний центр надає кожному замовникові гарантійне та післягарантійне техобслуговування.

Системи відеоспостереження

Для консультації щодо вибору та встановлення систем відеоспостереження для кас, на промислових підприємствах та інших об'єктах зателефонуйте нам за телефоном: +38 (095) 470-65-11 або напишіть на пошту: vostok@pkf.dp.ua.

Задати питання

Дивіться також

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA