Програмне забезпечення для бізнесу

Розробка та продаж «коробкового» програмного забезпечення для автоматизації діяльності підприємств за допомогою мобільних пристроїв, технології штрихового кодування та радіочастотної ідентифікації.

Корпорація Microsoft особливого представлення не потребує. Завдяки рішенням та продуктам цієї компанії користувачі по всьому світу отримали можливість легко та просто працювати з комп'ютерами. Рішеннями Microsoft користуються і домашні користувачі, і міжнародні корпорації.

«1С» — розробник комп'ютерних програм для бізнесу, ділового та домашнього призначення. Найвідомішим продуктом є 1С:Підприємство.

Продукти Microinvest знайшли своє застосування у самих різних сферах: торгівля, ресторани, місця громадського харчування та дозвілля.

Компанія «Інтелект-Сервіс» є національним виробником програмного забезпечення «БЕСТ ЗВІТ». Працює на ринку України з 1990 року. Компанія розробляє та підтримує програми для автоматичного формування та здачі звітності в електронному вигляді. Має ліцензії: ПЗ сертифікації «Кур'єр», а також ліцензію СБУ № 2545961 на криптографічну бібліотеку.

Антивірусний захист ПК та мереж.

Гексагон — спеціалізований дистриб'ютор торгового обладнання для маркування та засобів автоматичної ідентифікації у Росії.

Компанія «Мисль» — сертифікований 1С:Франчайзі. Наші надійні та давні партнери з автоматизації підприємств.

Розробники, виробники та дистриб'ютори програмного забезпечення для бізнесу. Ліцензійне програмне забезпечення — важливий елемент успішного розвитку бізнесу!

Задати питання

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA