Виробники ваг

Польська компанія AXIS розпочала свою діяльність у 1989 році, вперше пропонуючи на польському ринку ваги з сучасною мікропроцесорною електронною системою.

Radwag — лабораторне обладнання: мікроваги, лабораторні ваги, ваги аналітичні, промислові ваги, аналізатор вологості (вологомір), компаратори маси.

Автовес — ваги та автоматизація обліку. Компанія Автовес є професійною вузькоспеціалізованою компанією, сфера діяльності якої — ваги, ваговимірювальне обладнання, автоматизація обліку на базі ваг та програмне забезпечення для ваг.

МЕТТЛЕР ТОЛЕДО. Компанія Mettler Toledo — один з найбільших у світі виробників вагового обладнання: лабораторних та торгових ваг, платформних ваг та систем динамічного зважування, автомобільних та вагонних ваг.

Український виробник ваг — науково виробниче підприємство «Техноваги». Виробництвом ваг підприємство займається з 1996 року, має власні виробничі потужності та випробувальну лабораторію.

Компанія ACOM, Південна Корея.

CAS Corporation (Південна Корея), заснована у 1983 році, у 1990 році утвердилася як виробник електронних ваг. У даний час є провідним виробником широкого спектру ваговимірювального обладнання.

Certus (ЦЕРТУС)

EHP Wagetechnik GmbH (Німеччина), компанія EHP є провідним виробником систем для зважування.

Компанія Flintec є провідним постачальником високоякісних тензометричних та електронних комплектуючих для виготовлення вагової техніки.

Компанія JADEVER Scale Co., Ltd. Основна продукція компанії — це високоточні ваги та ваговимірювальні системи.

Компанія Kern & Sohn GmbH — провідний німецький виробник вагового обладнання.

Компанія OHAUS провідний виробник ваг та еталонних вантажів для лабораторій.

Rinstrum пропонує модульну концепцію вагових контролерів — для кожної серії вагових терміналів розроблені уніфіковані модулі для розширення функціональних можливостей. Такий підхід дозволяє гнучко підстроювати функціональність ваготерміналу під виробничі завдання.

ZEMIC. Американсько-китайська компанія ZHONGHANG ELECTRONIC MEASURING INSTRUMENTS CO.LTD (ZEMIC) заснована у 1965 році. Випускає тензометричні обладнання — тензорезистори, компенсаційні резистори, аксесуари для роботи з тензорезисторами, тензометричні датчики ваги, системи зважування літаків, автомобільні вагові комплекти, автомобільні випробувальні стенди та ін.

Вагова компанія «МIКА» займається випуском промислових ваг та дозаторів.

Компанія «КОДА» — провідний виробник та дистриб'ютор на ринку вимірювальної техніки в Україну.

МАССА-К — провідний російський виробник електронних ваг.

Компанія «Мир Весов» виготовляє та постачає продукцію під торговими марками «Вагар» та «ЗЕВС».

НВП «Елва» працює у галузі проектування та виготовлення різноманітного обладнання для виміру ваги.

Виробництво електронних ваг різного виду та супутнього обладнання.

«Призма» пропонує абсолютно весь спектр сучасного електронного обладнання для виміру ваги провідних фірм-виробників, а також обладнання власного виробництва, виконаного із застосуванням високоякісних імпортних комплектуючих.

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA