Послуги для бізнесу

«H-aRt» — міжнародна консалтингова компанія, що надає своїм клієнтам широкий спектр послуг на основі адміністративної технології управління. Специфічна особливість цієї технології полягає в тому, що вона допомагає створити умови, при яких будь-який бізнес стає контрольованим та легко керованим, вирішувати та попереджати проблеми, збільшувати доходи. У результаті, компанія стає більш ніж успішною, розширюється та процвітає.

Українське представництво бюро патентних повірених Dr. Emil Benatov & partners (Болгарія). Охорона інтелектуальної власності у країнах Східної Європи.

Перформія — це технологія для пошуку та наймання продуктивних співробітників

Дніпровська філія «Української страхової групи» — автоцивілка, АВТОКАСКО, страхування майна, медичне страхування, корпоративне страхування, туристичне страхування для мандрівників.

Агентство «ВАШЕ ПРАВО» надає послуги з реєстрації та ліквідації підприємств, здобуття дозволу на початок робіт, ліцензії, експертні висновки, держ. акти на землю, узаконення нерухомості.

Отримати штриховий код на продукцію та долучитися до всесвітньої системі GS1.

«Центр Прикладного освіти« Логос» — надання навчання для практичних цілей, навчання, яке дає людині знання, що застосовуються у житті.

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA