Виробники систем відеоспостереження

DSSL — Digital Security Systems Lab — виробник програмного забезпечення для систем відеоспостереження та комплексної безпеки.

AxxonSoft (раніше ITV) — розробник інтегрованої комплексної системи відеоспостереження та безпеки.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd — провідний виробник та постачальник цифрової продукції для систем відеоспостереження.

Компанія Avidis займається розробкою та виробництвом систем безпеки на території України.

FLIR — ця компанія світовий лідер в області розробки, виробництва та продажів тепловізійного обладнання.

З системами відеоспостереження Gazer ви відкриєте для себе безліч можливостей для забезпечення безпеки завдяки широкому функціоналу пристроїв.

Марка професійної системи відеоспостереження — NOVUS.

Partizan — обладнання для сучасних систем безпеки.

При виборі виробників систем відеоспостереження фахівці компанії Восток враховують багато чинників: гарантійна та сервісна підтримка, наявність демокомплектів, навчання, надійність постачання обладнання, відповідність обладнання вимогам проектів, а також рейтинги кращих виробників від інтернет-ресурсів. Одним з найважливіших факторів — це досвід наших фахівців та результати впровадження систем відеоспостереження на об'єктах.

У цьому розділі представлені наші партнери, представництва та виробники. Компанії виробники камер відеоспостереження, розробники програмного забезпечення для систем відеоспостереження та систем безпеки.

Задати питання

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA