Зв’язок та Інтернет

Компанія Screen Interactive професійно розробляє веб-сайти з 1999 року та є одним з провідних інтернет-розробників Україні. Головний офіс розташований у Харкові. Компанія надає повний спектр послуг зі створення, роботі та просування сучасного корпоративного сайту. Сайт компанії Восток розроблений, підтримується та просувається компанією Screen Interactive — самі користуємося й вам рекомендуємо!

Студія веб дизайну PIXEL створена у 2007 році, вона надає замовникам можливість у найкоротші терміни та за відносно невеликі гроші отримати повноцінний сайт з системою адміністрування та управління.

Компанія ColoCall — перший та найбільший український Інтернет-провайдер, що спеціалізується на розміщенні інформації в мережі Інтернет.

Підключення до мережі Інтернет, системи відеоспостереження, комп’ютерні мережі, комп’ютери, ноутбуки, програмне забезпечення в місті Судак (АРК Крим).

Дніпровські цифрові комунікації.

Оптима Телеком

www.optima.ua«Оптима Телеком» входить до складу телекомунікаційної групи Vega, яка є найбільшим недержавним оператором фіксованого зв'язку в Україні. З питань придбання телефонних ліній, підключення до мережі Інтернет в Дніпрі ви можете звернутися до Володимира Валєтова, тел. (056) 370-92-19, м. Дніпро, вул. Ширшова, 4.

Укртелеком

www.ukrtelecom.ua — контакт-центр: 0-800-506-800, тех. відділ «ОГО» в м. Дніпрі: 056 740-08-88.

Киевстар

www.kyivstar.ua — компанія «Київстар» — національний оператор мобільного зв'язку.

HVOSTING

www.hvosting.net.ua  — HVOSTING, офіційний реєстратор доменних імен та всеукраїнський хостинг-провайдер. Тел. (044) 469-21-06.

ATLANTIS Internet

www.atlantis.dp.ua — ATLANTIS Internet надає послуги доступу до мережі Internet з 12 січня 1999р. в основному по виділених каналах зв'язку, орієнтована на надання комплексних послуг інформаційного забезпечення підприємств. м. Дніпро, вул. Шевченка 59, оф. 216, тел.: (056) 770-29-63.

Задати питання

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA