Компанія Alien Technology

Alien Technology (Алієн Технолоджи)

Alien Technology

Американська компанія Alien Technology була заснована у 1994 році та спеціалізується на виготовленні систем радіочастотної ідентифікації (RFID) в UHF діапазоні.

Продукція Alien Technology застосовується для ідентифікації товарів, продукції виробництва, автомобілебудування, транспорту, логістики, фармацевтики, видобутку корисних копалин. Важливим є внесок компанії в екологію — рішення на базі обладнання та міток Alien Technology успішно застосовуються у сфері вторинного перероблення відходів. Крім налагодженої логістики та контролю, рішення Alien Technology допомагають підвищити рентабельність перероблення вторсировини та зробити цю сферу діяльності привабливою для інвестицій. Компанія виробляє RFID мітки, зчитувачі RFID, забезпечує технічну підтримку своїх продуктів, а також проводить професійні тренінги.

Компанія Alien Technology є членом EPCGlobal.

Alien RFID Academy — провідні фахівці компанії регулярно проводять навчання в академічних центрах Alien Technology. Процес навчання, в основному, заснований на практичному застосуванні технологи.

www.alientechnology.com

Європейський офіс Alien Technology розташований у Будапешті (Угорщина).

www.alientechnology.hu

Задати питання

Продукція марки Alien Technology на нашому сайті:

Що ще почитати по темі

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA