Datamax O’Neil

Datamax O'Neil

Корпорація Datamax працює у сфері виробництва термопринтерів та обладнання для штрихового кодування з 1977 року. За цей час компанія стала провідним світовим постачальником, чия продукція характеризується відмінними технічними характеристиками та високою надійністю, зручністю та простотою експлуатації.

Datamax O’Neil

Штаб-квартира корпорації знаходиться у США в місті Орландо, штат Флорида. Починаючи з 1977 компанія DATAMAX розробила та запатентувала безліч інноваційних технологій, які стали стандартом в галузі термографічного друку.

DATAMAX пропонує рішення всіх рівнів: від початкового та до високопродуктивного промислового. У теперішній час продукція компанії DATAMAX продається більш ніж в 100 країнах світу через широку мережу постачальників.

Корпорація Datamax O'Neil веде безперервну роботу над сумісністю та ефективністю пропонованих рішень. Наприклад, для надання гарантій безперебійного розгортання проектів, Motorola та Datamax O'Neil об'єдналися у глобальний стратегічний альянс. Такий підхід гарантує, що пропоноване обладнання та програмне забезпечення будуть протестовані на сумісність та високу продуктивність при спільній роботі.

Для дилерів та фахівців корпоративних клієнтів корпорація Datamax O'Neil регулярно проводить навчальні семінари.

uriy Marina, CEO “Geksagon” (Russia), Matey Krachun, regional manager of «Datamax-O’Neil» and Nikolay Voronyanskiy, Head of sales department “Geksagon-Ukraine”.Matey Krachun - regional manager of «Datamax-O’Neil»

www.datamax-oneil.com

Задати питання

Продукція марки Datamax на нашому сайті:

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA