Cisco Systems, Inc

Cisco Systems, Inc

Cisco Systems, Inc

Cisco Systems – світовий лідер у галузі мережевих технологій, призначених для корпоративних мереж та Інтернету. Компанія Cisco розробляє комплексні рішення, за допомогою яких замовники створюють власні об'єднані інформаційні інфраструктури або отримують доступ до мереж інших власників. Cisco Systems пропонує широкий портфель апаратних засобів, які використовуються для побудови інформаційних мереж та надання доступу до них. Компанія має широкий досвід проектування та розгортання мереж будь-якого ступеня складності, а також налагоджену систему технічної підтримки, надаючи професійні послуги з обслуговування та оптимізації роботи мереж.

Cisco Systems

Cisco веде роботу на трьох цільових ринках:

 

Cisco Systems

Cisco Systems продає свою продукцію приблизно у 115 країнах, працюючи самостійно, а також через дистриб'юторів, реселерів з доданою вартістю (VAR) та системних інтеграторів. Штаб-квартира Cisco розташована у місті Сан-Хосе, штат Каліфорнія. Крім того, компанія має великі центри у Рисерч Трайенгл Парк, штат Північна Кароліна та Челмсфорді, штат Массачусетс, а також понад 430 відділень, які займаються продажами та підтримкою, у 60 країнах. На відміну від багатьох інших технологічних компаній, Cisco робить жорсткого вибору на користь якоїсь однієї технології та не нав'язує цю технологію своїм замовникам. Філософія Cisco полягає в тому, щоб уважно вислухати вимоги клієнта, розглянути всі можливі технологічні альтернативи та надати на вибір клієнта широкий спектр можливих варіантів.

Cisco розробляє свої продукти та рішення на основі загальноприйнятих галузевих стандартів. У деяких випадках технології, розроблені Cisco, самі стали стандартними.

Сайт: www.cisco.com

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA