Про компанію D-Link

Компанія D-Link поставляє мережеві та комунікаційні рішення підприємствам малого та середнього бізнесу, провайдерам Інтернет та компаніям, що надають послуги зв'язку. Крім цього, D-Link робить повний спектр обладнання для створення дротових та безпровідних мереж, для побудови «розумного будинку», широкосмугового доступу, IP-телефонії, мультимедіа-пристроїв.

D-Link

Проекти, реалізовані на базі рішень компанії D-Link, найчастіше мають мінімальний термін окупності, що забезпечує значне скорочення періоду до модернізації та використання найпередовіших продуктів. Такий підхід дозволяє уникнути ситуації «чемодан без ручки»: нести важко та кинути шкода. Вартість продуктів D-Link доступна для підприємств будь-якого рівня, оновлення та модернізація також не вимагають значних інвестицій. D-Link володіє патентами та авторськими правами на ряд унікальних розробок, серед яких — комп'ютерні чіпи ASIC, технологічний дизайн, програмне забезпечення та інші об'єкти інтелектуальної власності. Принципи організації управління виробництвом, які використовуються компанією, відзначені міжнародним сертифікатом системи менеджменту якості ISO 9001 та екологічного менеджменту ISO 14001.

D-Link була заснована у 1986 році в Парку Шінчу (Тайвань), в даний час компанія є всесвітньо відомим розробником та виробником мережевого та телекомунікаційного обладнання та пропонує широкий набір рішень для домашніх користувачів, корпоративного сегмента та провайдерів інтернет-послуг.

D-Link

Програма навчання D-link.

D-Link 

Компанія D-Link розробила та розвиває власну програму навчання, що дозволяє замовникам, партнерам та всім зацікавленим особам отримати необхідні знання, а також підвищити свою кваліфікацію за технологіями, що використовуються при побудові та підтримці сучасних мультисервісних мереж. Для успішної побудови та обслуговування обчислювальних мереж ключовим моментом є розуміння фундаментальних основ найбільш поширених мережевих технологій. Компанія D-Link пропонує всім зацікавленим особам пройти навчання та отримати сертифікат, що підтверджує знання сучасних технологій та вміння працювати з обладнанням D-Link. Причому пройти навчання за навчальними програмами можна у будь-якому авторизованому навчальному центрі компанії або на порталі дистанційного навчання та сертифікації. Крім цього, компанія надає можливість взяти участь у безкоштовних семінарах, присвячених продуктам та технологіям, які проводяться в офісах D-Link.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA