IBM - International Business Machines

IBM (від англ. International Business Machines) — транснаціональна корпорація зі штаб-квартирою в Армонкі (штат Нью-Йорк, США), один з найбільших в усьому світі виробників та постачальників апаратного та програмного забезпечення, а також ІТ-сервісів та консалтингових послуг.

IBM

Компанія була заснована 16 червня 1911 та спочатку називалася CTR (Computing Tabulating Recording). Вона помістила в себе Computing Scale Company of America, Tabulating Machine Company (TMC - колишня компанія Германа Холлерита) та International Time Recording Company. Об'єднана фірма випускала широкий асортимент електричного обладнання: ваги, сирорізки, прилади обліку робочого часу, перфораційні машини та ін. Через складність в управлінні різнорідним бізнесом у травні 1914 року на пост генерального директора був запрошений Томас Уотсон. Після цього компанія почала спеціалізуватися на створенні великих табуляційних машин. У 1924 році з виходом на канадський ринок та розширенням асортименту продукції CTR поміняв назву на International Business Machines або скорочено IBM. Відоме прізвисько компанії — Big Blue — перекладається з англійської як «великий синій» або «блакитний гігант». Існує кілька версій щодо такого прізвиська. Згідно з однією з них, назва походить від мейнфреймів, що поставлялися компанією у 1950-1960-х роках. Вони були розміром з кімнату та мали блакитне забарвлення. Згідно з іншою теорією прізвисько просто посилається на логотип компанії. Ще одна версія стверджує, що ця назва походить від далекого дрес-коду компанії, який вимагав від багатьох співробітників носити сорочки та костюми блакитного кольору. Завдяки такому дрес-коду навіть з'явилася жартівлива розшифровка назви компанії як «однакові люди у синьому» (англ. — Identical Blue Men).

IBM

IBM пропонує бізнес-рішення, які повністю відповідають цілям підприємств та організацій. Компанія надає комплекс послуг, що містить програмне та апаратне забезпечення, а також різні ІТ-послуги. IBM взаємодіє з іншими компаніями — лідерами у сфері інформаційних технологій, що дозволяє їй пропонувати більш актуальні та різноманітні бізнес-рішення.

IBM

 

Сайт: www.ibm.com

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA