Toshiba - про компанію

TOSHIBA TEC — підрозділ корпорації TOSHIBA по поставці рішень для автоматизації документообігу, торгівлі, обліку та маркування.

TOSHIBA TEC

За 75 років діяльності, Toshiba збільшила свою науково-технічну та виробничу потужність настільки, що виникла потреба у створенні та розвитку окремого напрямку у сфері розробки та виробництва друкуючого обладнання. Саме тому, у 1950 році, утворилася компанія Tokyo Electric Appliances Co., Ltd., Яка пізніше була перейменована у Toshiba TEC.

TOSHIBA TEC

В даний час, продукція компанії Toshiba TEC, поставляється у більш ніж 130 країн світу. Завдяки високій якості техніки, Toshiba щорічно відзначається міжнародними престижними нагородами. Монохромні та повнокольорові багатофункціональні пристрої Toshiba заслужено отримали високу оцінку від фахівців всесвітньовідомих незалежних організацій по експертизі та порівняльному аналізу систем друку — Buyers Laboratory Inc., BERTL (Business Equipment Research and Test Laboratory) та інших.

Слідуючи своєму девізу — Leading innovation — Toshiba TEC використовує новітні інформаційні технології у виробництві обладнання, з метою повністю задовольнити запити споживачів у документообігу.

Задати питання

Продукція марки TOSHIBA на нашому сайті:

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA