«H-aRt» — міжнародна консалтингова компанія

Консалтингова компанія «H-aRt»

«H-ART» — консалтингова компанія, центральний офіс якої розташований у м. Київ, що надає послуги кадрового аудиту та управлінського консалтингу, а також проводить навчання для керівників. Починаючи з 2007 фахівцями компанії успішно реалізовано понад 109 консалтингових проектів, а практичні курси пройшли понад 1060 керівників та власників підприємств.

Переваги

Спеціалізація

H-ART спеціалізується на впровадженні у роздрібних, виробничих, промислових та торгових підприємствах ефективної системи управління, яка дозволяє компаніям за короткий термін підвищити рівень доходу та рентабельності, а власникам перейти від «ручного» управління до віддаленого контролю роботи саморозвивається бізнесу, у тому числі:

Консалтингова компанія «H-aRt»

H-ART не пропонує універсальних рішень, а підходить до кожної компанії індивідуально, в рамках консалтингового проекту, зводячи до мінімуму операційні помилки та фінансові втрати. За останні роки завдяки консалтинговим проектам спільно з ТОП менеджерами підприємств вдалося вивести на вищий рівень діяльності кілька десятків підприємств на території СНД, дозволивши їм за короткий термін згуртувати команду співробітників-однодумців, збільшити обсяг виробництва та від 19% до 244% підвищити дохід своєї компанії.

Контакти:

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA