Програмування, налаштування та доопрацювання 1С:Підприємство 8

Програма 1С:Підприємство 8. Роздріб для України — це оптимальне рішення для торгової мережі будь-якого розміру. Вона дозволяє автоматизувати торгівлю в магазинах, роздрібних торгових точках і торгових мережах. З її допомогою можна вести товарно-складський облік та облік обігу готівкових коштів.

nastroyka_1s_predpriyatiye

Щоб розкрити весь наявний потенціал програмного забезпечення та по максимуму використовувати його можливості, необхідне правильне налаштування програми 1С роздріб.

nastroyka_1s_predpriyatiye

Фахівці компанії «Восток» здійснюють налаштування інтерфейсу користувачів для співробітників підприємства, первинно заповнюють бази даних, надають права доступу. Крім цього, вони виконають правильне підключення та налаштування торгового обладнання: торгові ваги, касовий апарат, принтер етикеток, сканер штрих-коду, термінал збору даних.

Налаштування 1С роздріб

Ми надаємо додаткові послуги з доопрацювання програми 1С відповідно до індивідуальних завдань підприємства. Вартість та терміни обумовлюються після визначення завдання замовником.

Індивідуальне програмування 1С:Підприємство 8 під завдання конкретного підприємства. Програмування необхідно у разі, якщо виробничі процеси або операції виходять за рамки стандартних модулів, та звичайним налаштуванням 1С домогтися необхідних результатів неможливо.

Для початку ми рекомендуємо купувати та встановлювати тільки легальні версії 1С:Підприємства або 1С:Бухгалтерія. Від вас можуть зажадати копії документів, що підтверджують ліцензію або право користування програмою.

Програмування програми 1С:Підприємство

Програмування 1С, необхідне для організації вирішення різних завдань, складається з наступних послідовних етапів

Вартість програмування 1С залежить від конкретних завдань. При значних обсягах діє оптова ціна. Перед початком робіт з програмування обов'язково попередньо обговорити та узгодити технічне завдання. Час, необхідний для програмування, вказується в технічному завданні. При виникненні доповнень та змін в технічному завданні можлива зміна часу виконання робіт.

Звертаємо вашу увагу на те, що всі доповнення та зміни до технічного завдання приймаються виключно у письмовому вигляді. Ми також знаємо, що на ринку досить багато компаній або приватних осіб, що займаються програмування 1С, і в разі, якщо письмове обговорення та прийняття рішень для вас неприйнятно — ми не проти, якщо ви звернетеся до інших компаній та фахівців.

Налаштування програми 1С:Підприємство 8. В рамках даної послуги фахівці компанії «Восток» виконують встановлення та оновлення всіх необхідних додатків, які забезпечать якісне функціонування встановленого програмного забезпечення.

До налаштувань програми 1С: відносяться: налаштування форм для друку, підключення та налаштування різного обладнання (терміналів збору даних, сканерів штрихових кодів, ваг, принтерів для друку етикеток), налаштування взаємодії з іншими програмами.

Ми розуміємо, що в силу тих чи інших причин документів та ліцензій на програму може не бути в наявності. В такому випадку необхідно легалізувати встановлене програмне забезпечення або придбати актуальну версію.

Ціна налаштування програми 1С розраховується індивідуально та залежить від складності та обсягу робіт.

Типові конфігурації програм 1С:Підприємство мають досить повний та потужний функціонал. Але кожна компанія індивідуальна — має специфічні бізнес-процеси та вимоги до їх автоматизації (наприклад, облік рулонної продукції). Фахівці компанії «Восток» допоможуть адаптувати програму 1C під ваші індивідуальні потреби за допомогою доробок.

Доопрацювання програми 1С дозволяє підвищити ефективність шляхом зміни функціоналу під індивідуальні потреби компанії. В ході модифікації коду системи створюються зручні інструменти для роботи персоналу та автоматизується виконання операцій.

За допомогою доопрацювання програми 1С можна змінити форми актів надання послуг, рахунків, рахунків-фактур та будь-яких інших документів для потреб вашої компанії (створити довідники, документи, регістри), інтегрувати з програмним забезпеченням сторонніх розробників та створити аналітичні звіти під вимоги замовника.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA