Citizen

Citizen Systems — виробник принтерів штрихових кодів, матричних принтерів, міні-принтерів, POS-принтерів, механізмів друку, калькуляторів, комплектуючих для інформаційних кіосків.

Citizen

Компанія Citizen Systems є дочірньою компанією всесвітньо відомої годинникової компанії, яка тепер називається Citizen Holdings. Принтери Citizen стали стандартом на ринку готельних послуг — для інноваційних проектів. Компанія є одним з основних гравців на ринку портативних термо принтерів, виробляючи ряд ультра-портативних, інноваційних продуктів. Матричні принтери Citizen поза конкуренцією — компанія виробляє широкий вибір принтерів ударної дії. В останні роки потреба у матричних принтерах значно зростала. Банки, транспортні компанії, залізничні перевезення — переходили на економічні технології з можливістю швидкого, недорогого друку та тривалого зберігання архівів.

Citizen Systems Europe здійснює діяльність в країнах Європи, Близького Сходу та Африки (регіон EMEA). Штаб-квартира компанії знаходиться у місті Штутгарт (Німеччина), а дочірній офіс — у Лондоні (Великобританія). Citizen Systems Europe постійно розвиває та розширює свою дистриб'юторську мережу, щоб забезпечити доступність своєї продукції та сервісів по всьому регіону EMEA.

Citizen

Принтер Citizen зарекомендував себе як надійний принтер для друку етикеток. Навіть невеликий настільний принтер етикеток Citizen прослужить довгі роки й ви не будете звертатися кожні три місяці у сервісний центр.

Вся лінійка принтерів Citizen представлена у нас на сайті — від мобільного та чекового до промислового та широкоформатного.

Citizen

www.citizen-europe.com

Задати питання

Продукція марки Citizen на нашому сайті:

Що ще почитати по темі

Товари

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA