Компанія Screen Interactive

Компанія Screen Interactive професійно розробляє веб-сайти з 1999 року та є одним з провідних інтернет-розробників Україні. Головний офіс розташований у Харкові. Компанія надає повний спектр послуг зі створення, роботі та просування сучасного корпоративного сайту. Сайт компанії Восток розроблений, підтримується та просувається компанією Screen Interactive — самі користуємося й вам рекомендуємо!

Переваги роботи з компанією Screen Interactive — це стабільна висока якість сайтів, причому у всіх аспектах: попереднє обговорення та складання тех. завдання, проектування, дизайн, програмування, юзабіліті, системи управління інформацією. Ми ж про роботу компанії Screen Interactive можемо сказати так: класно, якісно, дорого. Зауважимо, результати багаторазово виправдовують вкладенні кошти. Для нас Screen Interactive — це надійні інвестиції! Якщо вам необхідний рівень сайту зі скромним бюджетом, у нас є партнери, які пропонують шаблонні рішення — дніпровська студія веб-дизайну Pixel.

Послуги компанії Screen Interactive охоплюють всі етапи створення та функціонування сучасного корпоративного сайту: консультування, розробка технічного завдання, проектування веб-системи, безпосередньо розробка сайтів, дизайн сайту, у тому числі Flash, 3D, ілюстрування, професійна фотозйомка, розробка логотипів та фірмових стилів, програмування модулів, верстка сторінок та складання сайту, тестування та налагодження, професійна робота з текстом, наповнення сайту інформацією, розміщення у мережі, навчання персоналу замовника роботі з сайтом, технічна підтримка, реклама та просування.

Screen Interactive

Сайти, розроблені компанією Screen Interactive, можуть синхронізуватися та обмінюватися даними з системами товарного обліку, наприклад, 1С:Підприємство — оновлення цін в інтернет-магазині, автоматична обробка замовлень та ін.

Контакти Screen Interactive

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA