Студія веб дизайну PIXEL

Студія веб дизайну PIXEL створена у 2007 році, вона надає замовникам можливість у найкоротші терміни та за відносно невеликі гроші отримати повноцінний сайт з системою адміністрування та управління.

Студія PIXEL створює сайти на основі відпрацьованих та налагоджених шаблонів. Дизайн сайтів, заснований на шаблонах, оптимізований для роботи з усіма поширеними браузерами — Internet, Explorer, Opera, Firefox. Ви можете попередньо вибрати дизайн сайту з колекції шаблонів.

Студія веб дизайну PIXEL

Адміністративна частина сайтів написана професійно та орієнтована для максимально простої та зручної обробки даних та вимагає мінімальної підготовки користувача — працювати з сайтами, розробленими студією PIXEL, також просто, як з офісними текстовим редактором.

Після закінчення робіт зі створення сайту студія Піксель надає навчання та докладну інструкцію з використання системи управління сайтом. При виникненні будь яких питань є можливість звернутися до служби технічної підтримки та отримати докладні консультації. Дизайн сайтів та шаблони сайтів, які розроблені дизайнерами студії, є інтелектуальною власністю PIXEL.

Якщо вам необхідний сайт з індивідуальним дизайном та підходом до вирішення завдань, ми можемо порекомендувати харківську студію Screen Interactive — розробника нашого сайту.

Чому компанія Восток працює зі студією веб дизайну PIXEL та рекомендує скористатися її послугами? Тому, що ми завжди націлені на досягнення максимально ефективних результатів для наших клієнтів — все те, що ми робимо, поставляємо, продаємо, впроваджуємо або рекомендуємо гарантовано приносить дохід, збільшує прибуток або дозволяє досягти максимальної ефективності бізнесу.

Контакти студії веб-дизайну PIXEL

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA