Flash studio - фотостудія

Flash studioРекомендуємо! Олександр Гавриленко — наш фотограф та консультант з фотографування. Автора відрізняють тонкий смак та вільнодумство.

Широкий спектр знімальної діяльності: портрет, пейзаж, натюрморт, інтер'єр, архітектура, репортаж, реклама, предмети etc. На нашу думку, Олександр — кращий фотограф у Дніпропетровську. Нашій команді працювати з ним зручно та комфортно — ставимо завдання та отримуємо необхідний результат, майже постійно результати навіть краще, ніж ми уявляємо. Кожен робить свою роботу. Співробітники компанії «Восток» постачають обладнання та рішення для обліку, контролю, безпеки та комунікації. Співробітники фотостудії Flash studio, знають як показати це обладнання та рішення у кращому вигляді.

Послуги студії 

Комерційна та рекламна фотографія. Фотографія для застосування у дизайні поліграфії, зовнішній рекламі, упакуванні, інтернеті. Студійне знімання предметів поодинці та у композиції, у тому числі й макрознімання, постановні знімання з залученням моделей, знімання архітектурних об'єктів та інтер'єрів, репортажна фотографія різних корпоративних заходів та багато інших областей комерційної фотографії.

Портрет, портфоліо, подія. Знімання у студії, в інтер'єрі або на пленері. Класичний чорно-білий портрет, індивідуальна або групова фото сесія. Знімання сімейних пар, майбутніх мам та тат, дітей, бабусь та дідусів, love-story, весілля. Характерною особливістю хорошого портрета є його невловима недомовленість, яка залишає можливість глядачеві додумувати, вгадувати, вдивлятися.

Flash studio

Задати питання

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA