Mettler Toledo

Mettler Toledo

Компанія Mettler Toledo — один з найбільших у світі виробників вагового обладнання: лабораторних та торгових ваг, платформних ваг та систем динамічного зважування, автомобільних та вагонних ваг.

Ваги Mettler Toledo

Прилади та обладнання МЕТТЛЕР ТОЛЕДО знаходять своє застосування у науково-дослідних та заводських лабораторіях, при дозуванні рідких та сипучих матеріалів, на лініях пакування та контролю якості продукції, визначенні габаритів вантажів, що перевозяться, та багатьох інших галузях промисловості, науки та торгівлі. Компанія Mettler Toledo має всесвітню виробничу, торгову та сервісну мережу. Корпорація представлена ​​у 120 країнах світу, причому більш ніж у 40 з них має власні підрозділи. Виробничі підприємства знаходяться у Німеччині, Франції, Великобританії, Швейцарії, США та Китаї. Штаб-квартира компанії знаходиться у швейцарському місті Грайфензее.

Mettler Toledo

Історія створення

У 1945 році, у місті Кюцнахт-на-Цюріхзее (Швейцарія) доктором Ерхардом МЕТТЛЕР була створена фірма Mettler. Доктор Меттлер розробив та вперше у світі освоїв серійний випуск аналітичних ваг з однією чашкою. Потім фірма постійно розширював область інтересів та почала випуск прецизійних ваг та мікроваг, приладів для термоаналізу та автоматичних тітраторів, рН-метрів та іономерів, плотномерів та рефрактометрів.

У 1989 році фірма Меттлер придбала всі акції корпорації Toledo Scales (Толедо Скейл) — найбільшого американського виробника промислових ваг, заснованого у 1901 році. Саме з 1989 року компанія стала називатися Mettler Toledo. Потім була серія поглинань та злиттів з іншими компаніями, які так чи інакше спеціалізуються на випуску ваговимірювальної техніки та аналітичного обладнання.

Ваги Mettler Toledo

На нашому сайті продукція Меттлер Толедо представлена в наступних розділах

З питань придбання автомобільних та вагонних ваг, систем динамічного зважування ви можете звернутися у представництво МЕТТЛЕР ТОЛЕДО СНД. Крім обладнання для виміру ваги, Mettler Toledo також виробляє аналітичні та контрольні прилади для лабораторій та самих різних галузей промисловості: тітратори, густиноміри, рефрактометри, pH-метри, аналізатори вологовмісту, прилади термоаналізу, лабораторні реактори, промислові аналітичні системи, вимірювачі габаритів вантажу. Крім того, компанія випускає промислові металодетектори та обладнання для виявлення неметалічних включень.

Задати питання

Продукція марки Mettler Toledo, Швейцария на нашому сайті:

Дивіться також

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA