Ваги з друком етикетки

Ваги з друком етикеток (label printing) служать для швидкого та зручного маркування вагового товару у торгових залах і цехах пакування магазинів роздрібної торгівлі, фасувальних цехах виробничих підприємств.

Ваги з чекодруком

Для друку на таких вагах використовується тільки термоетикетка. Найчастіше використовується термоетикетка розміром 58х40 мм чи 58х60 мм (термоетикетка до чекодрукуючих ваг).

Легко встановлювати та змінювати етикетки

Заміна рулону етикеток не представляє особливої складності, за винятком окремих ваг деяких виробників.

Відмінні риси ваг з друком етикеток для торгівлі

Ваги з чекодруком досить розповсюджені у наш час. Жоден супер- чи гіпермаркет сьогодні вже не може обійтись без ваг з друком етикеток. Вони дозволяють підвищити якість і швидкість обслуговування покупців.

Існують різні моделі ваг із принтером етикеток, які підходять для тих чи інших умов експлуатації.

У м'ясному відділі краще використовувати ваги для прилавка з друком етикеток, принтер яких знаходиться на стійці, таким чином він захищений від потрапляння вологи та пилу.

ВПМ-15 Ф 1

У рибному відділі зручніше використовувати підвісні ваги з чекодруком.

Підвісні ваги

А у торговому залі — ваги самообслуговування зі зручною клавіатурою та зрозумілим інтерфейсом.

Ваги з друком етикеток для самообслуговування

На виробничих підприємствах і логістичних складах часто застосовують ваговий маркувальний пост на основі електронних ваг та термотрансферного принтера. У відмінності від чекодрукуючих ваг такий варіант дозволяє друкувати як на термоетикетках, так і на етикетках з різних матеріалів. Результати зважування та маркування можуть фіксуватися та передаватися у звіти про виробництво за зміну.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA