Автоматизація елеваторів

Компанія «Восток» представляє систему контролю та автоматизації елеваторів та зерносушильних комплексів.

Такий комплекс призначений для визначення витрати обсягів зерна та умов, в яких відбувається процес його сушіння, реєстрації та архівування показань. Спільно з цим проводиться візуальне спостереження технологічного ланцюжка в цілому та відстеження дій співробітників, відповідальних за кожен етап.

Система контролю для зерносушильних комплексів складається з наступних компонентів:

Для візуального контролю ми пропонуємо вам встановити камери відеоспостереження. З їх допомогою ви зможете контролювати основні операції: приймання та завантаження зерна в бункер, відвантаження зерна з зерносховища, робота операторів, а також фіксувати дії співробітників лабораторії — процеси в цілому та безпосередньо результати вимірювань.

Зверніть увагу! Система відеоспостереження для автоматизації елеваторів функціонально поділяється на кілька частин: охоронна, технологічна, облікова.

Дані з ваг та бункерних дозаторів (крім основних індикаторів) надходять на контролер віддаленого збору інформації. З нього вони передаються на робоче місце оператора та одночасно в систему відеоспостереження. Розроблена нами система автоматизації елеваторів забезпечує цілодобове спостереження за функціонуванням зернової сушарки, роботою операторів комплексу в операторській та процесами, що відбуваються в лабораторії. Вагове обладнання підключається до контролера через порт RS-485.

схема системи автоматизації елеваторів

У контролері є шість дискретних входів та чотири релейних виходи. При необхідності можна впровадити дистанційне або автоматичне керування засувками та іншим обладнанням. Для цього необхідне розроблення додаткового програмного забезпечення для контролера — не більше.

Система фіксує відеоінформацію з зовнішніх камер, розташованих в операторській. Відеоряд, який показується всіма камерами спостереження, надходить на віддалене робоче місце. Потім дані архівуються за останні 120 годин роботи. На робочому місці оператора показується відеоінформація та графіки режимів роботи сушильної камери. Це рішення дає можливість передавати відеоінформацію, дані вимірювань, архіви на віддалене робоче місце мережею Інтернет. Крім того, можна переглянути архівні записи за певний проміжок часу.

Пропонована нами система автоматизації елеваторів забезпечує коректне завершення роботи програмного забезпечення, встановленого на комп'ютері (серверної частини) у разі перебоїв з напругою та автоматичне відновлення роботи при відновленні живлення.

Автоматизація елеваторів Система автоматизації елеваторів Автоматизація елеваторів в Дніпрі

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA