TRASSIR — система відеоспостереження для бізнесу

TRASSIR — система відеоспостереження для бізнесу та міської інфраструктури. В Трасері є функціональні модулі, які дають цій системі перевагу перед іншими системами відеоспостереження: ActivePOS, ActiveSearch, ActiveDome, детектор руху SIMT, розпізнавання автомобільних номерів Auto-TRASSIR, TRASSIR CMS, TRASSIR Cloud.

TRASSIR Cloud або «Trassir хмара» — унікальна можливість запису як на оперативний сервер відеоспостереження, так і в архівну хмару. Якщо з оперативним сервером щось трапиться: збій заліза, вилучення, крадіжка, навмисне пошкодження, копія відеоархіву буде доступна у хмарі, всю інформацію можна буде отримати через інтернет.

На сайті виробника DSSL є розділ, в якому можна завантажити TRASSIR у демоверсії. Для IT співробітників підприємств це можливість оцінити програмне забезпечення Трасіра та його функціональність перед його придбанням.

Сфера застосування системи безпеки TRASSIR

ActivePOS — модуль контролю касових операцій TRASSIR ActivePOS. Інтеграція з більшістю популярних торгових систем.

Прив`язка подій до відеоряду

ActiveSearch – технологія інтерактивного пошуку в архіві. Пошук руху за заданими характеристиками (з використанням детектора SIMT) або у заданій зоні кадру.

Active Dome — модуль інтерактивного управління поворотними відеокамерами SpeedDome. Замінює пульт управління та дозволяє використовувати відеокамери на всі 100%, прискорюючи управління у десятки разів та підвищуючи ефективність системи.

Active Dome Plus — автоматичне управління поворотними камерами без участі оператора. Супровід цілей відеокамерами SpeedDome. Для роботи необхідний детектор SIMT.

TRASSIR ActiveDome

Детектор руху SIMT — вуличний об’єктний детектор руху для відео аналітики. Трасує об’єкти у складних погодних умовах, обирає цілі за напрямком руху, характером руху, розмірами, швидкістю.

AutoTRASSIR

AutoTRASSIR Auto-TRASSIR 4.0 — система розпізнавання реєстраційних знаків автомобілів, що поєднує чудовий рівень розпізнавання, мінімум налаштувань та високу швидкодію.

TRASSIR CMS — програмне забезпечення централізованого моніторингу відеореєстраторів та IP обладнання. Ідеально підходить для контролю DVR у банкоматах, віддалених офісах, автозаправних станціях з використанням будь-яких каналів зв’язку, починаючи з GSM/GPRS.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA