Інтелект відеоспостереження

Система відеоспостереження Інтелект

«Інтелект» — це багатофункціональна відкрита програмно-апаратна платформа, призначена для забезпечення комплексної безпеки будь-якого масштабу — від невеликого магазину до багатокаскадної системи «Безпечне місто».

На основі продукту компанії ITV AxxonSoft можлива побудова систем моніторингу, диспетчеризації та ситуаційних центрів. Відеоспостереження у цих системах є важливою, але не самою основою частиною. Найбільш значущим є можливість інтеграції всіх систем безпеки та обліку в єдиний інформаційний простір. Події форсуються та збираються автоматично, що значно знижує людський фактор.

Система відеоспостереження Інтелект

Видеонаблюдение - Интеллект система безопасностиСистема безпеки «Інтелект» дає можливість забезпечувати аудіо- та відеоспостереження, підключати широкий асортимент спеціалізованого охоронного та облікового обладнання, здійснювати налаштування параметрів та управління обладнанням та програмними засобами (аудіо- та відеозахват, камери відеоспостереження, купольні керовані відеокамери, обладнання телеметрії, контролери охоронних датчиків та релейних виходів та ін.). Наявність вбудованих сервісних функцій спрощує та робить роботу з системою максимально ефективною.

«Інтелект» поєднує в собі всю систему безпеки в єдиний програмно керований комплекс з широким спектром можливостей.

Система відеоспостереження «Інтелект» може застосовуватися як на дуже великих, так і на малих підприємствах.

Відеоспостереження для магазинів - робоче місце касира - автоматичний контроль продаж та чеків

Завдяки гнучкості, функціональності, мережним можливостям, а також можливості масштабування, ця система може бути ефектною навіть у невеликих магазинах. Наприклад, в ювелірних магазинах за допомогою «Інтелекту» можна контролювати результати зважування, а також касові операції.

Система Інтеллект

Аналітичне відеоспостереження дозволяє підвищити ефективність контролю, заощадити час управлінців, працівників безпеки, власників та засновників підприємства. Для власників, це можливість контролювати контролерів — система надає можливість фактичного візуального контролю над операціями, документальним оформленням та даними.

Причому, все це з можливістю фільтрації та вибірці за подіями, датами, номерами документів, товарними позиціями, параметрами обладнання та ін.

Задати питання

Що ще почитати по темі

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA