Відеоспостереження в Дніпрі

Відеоспостереження в Дніпрі. 

Центральний офіс компанії «Восток», сервісний центр, відділ розробки та впровадження знаходяться в Дніпрі, тому для підприємств та організацій міста ми можемо запропонувати особливі умови: презентація роботи систем відеоспостереження з демонстрацією можливостей та підключення додаткового обладнання, пробні знімання безпосередньо на об'єкті, поетапне встановлення відеоспостереження та тестування обладнання. Монтаж систем відеоспостереження в Дніпрі — ми запропонуємо кращі та ефективні рішення.

Відеоспостереження в Дніпрі

Презентація системи відеоспостереження

Ви можете замовити презентацію системи відеоспостереження в офісі вашої компанії. Для її підготовки нам необхідна попередня інформація про підприємство, меті впровадження системи відеоспостереження та про очікувані результати. Ми можемо запропонувати до встановлення кілька видів систем відеоспостереження. Попередня інформація дозволить продемонструвати необхідні вам функції та якості систем, без неї нам буде складно підібрати саме те, що дійсно потрібно вашій компанії та виправдає заплановані кошти.

Пробні зйомки

Дозволяють отримати відповіді на питання — що та як буде видно, яка відеокамера дійсно необхідна, досить недорогої відеокамери або все ж потрібне встановлення більш чутливою моделі з більшою роздільною здатністю. Для отримання остаточного висновку не виключене встановлення пробного комплекту на кілька діб.

Відеоспостереження в Дніпрі

Поетапне встановлення системи відеоспостереження

Воно дозволяє значно економити на впровадженні системи відеоспостереження. Наприклад, можна почати з однієї відеокамери.

videnablyudenie-v-dnepropetrovske

Така поетапна інтеграція дає можливість без значних початкових інвестицій навчитися працювати з системою, оцінити її функціональність та можливості. Як правило, після попереднього ознайомлення та оцінки роботи системи замовник приходить до остаточного рішення про місця встановлення відеокамер, необхідну якість зображення та про очікувані ефекти.

Відеоспостереження в Дніпрі

Тестування систем відеоспостереження

Відеоспостереження в Дніпрі

Для фахівців IT-служб та відділів безпеки підприємств м. Дніпро ми можемо надавати обладнання на тестування. Для його отримання необхідна попередня заявка. Термін тестування — до двох тижнів. Не виключено, що задовольнити заявку на тестування системи відеоспостереження ми не зможемо відразу, оскільки демонстраційна версія може перебувати в іншого замовника.

✆ Дзвоніть 068 405-41-11 або 095 470-65-11.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA