Відеоконтроль за будівництвом

Які переваги надає відеоспостереження при будівництві

  1. Спостереження за будмайданчиком і прилеглою територією.
  2. Віддалений контроль при виконанні робіт.
  3. Можливість переглядати будівництво з будь-якої точки світу. При необхідності можливе встановлення керованих відеокамер, що дозволить вести огляд на 360 градусів і наближати ділянки та об'єкти з хорошою якістю та деталізацією.
  4. Перегляд ходу будівництва у реальному часі.
  5. Архів подій для аналізу та розбору не штатних ситуацій.
  6. Історія будівництва.
  7. Контроль приймання матеріалів, перевірки їх якості та кількості.
  8. Нічна охорона території.

Завдяки системі відеоспостереження, контроль будівництва можна здійснювати значно простіше та ефективніше. Будівельні бригади або підрядники будуть завжди під контролем — це означає, що в акті не з'явиться робота, яка не виконувалася, або матеріали, які взагалі не завозилися на будмайданчик. Видів не передбачуваних витрат може бути багато: крадіжка будматеріалів, складання підроблених документів на не закуплені матеріали, або закуплені, при цьому доставлені за іншою адресою або доставлені частково. Система відеоспостереження на будівництві вирішує завдання збереження матеріальної частини та зменшення витрат.

Важливою ділянкою спостереження є зона приймання будівельних матеріалів. На великих будівельних майданчиках ця ділянка може обладнуватися автомобільними або крановими вагами — для фактичного приймання матеріалів безпосередньо на будмайданчику. Для контролю вантажів, які доставляються автотранспортом, доцільно використовувати переносні підкладні автомобільні ваги. Їх може переносити одна людина, для розміщення необхідна невелика площадка з бетону або асфальту.

Для нормального відеоконтролю мінімально необхідне встановлення 4-х відеокамер. Це стартовий мінімум. Для невеликих об'єктів доцільно застосовувати недорогі відеореєстратори DVR ADF-14S (4 відеоканали) або DVR ADH-18V (8 відеоканалів). Ці відеореєстратори дозволяють побудувати повнофункціональну систему відеоспостереження без значних вкладень. Безпосередньо до DVR можна під'єднати бездротовий модем і вести контроль віддалено через Інтернет. При необхідності автоматичного аналізу подій ці відеореєстратори можна інтегрувати у систему безпеки Інтелект.

Підключення відеореєстратора ADF-14S до мережі Інтернет за допомогою 3G модему для віддаленого відеоспостереження за будмайданчиком

Для вибіркового контролю зон, наближення та детального вивчення будь-яких об'єктів на будмайданчику можна застосовувати керовані відеокамери. Вони дозволяють вести круговий огляд, наближати вибрані ділянки.

Якщо необхідна підвищена деталізація зображення на об'єктах будівництва, то можна встановити IP-відеокамери з великою роздільною здатністю. Необхідно враховувати, що для передачі зображення з великою роздільною здатністю необхідний швидкісний канал зв'язку.

Обладнання для системи відеоспостереження може бути встановлено у приміщенні вагончику, а також змонтовано у кабіні будівельної техніки: будівельному крані, екскаваторі, навантажувачі. Системи відеоспостереження за будівництвом можуть вигідно використовуватися як Підрядником, так і Замовником. По закінченню будівельних робіт підрядна організація може перенести систему на новий об'єкт.

У разі, якщо необхідно вести підрахунок автомобілів, які привозять будматеріали, вигідно використовувати систему відеоспостереження Патріот. Ця система дозволяє вести пошук подій у кадрі, що дає можливість вибравши у кадрі зону в'їзду на будмайданчик швидко, перевірити та підрахувати кількість автомобілів.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA