Бездротове відеоспостереження

Бездротове відеоспостереження може бути потрібним у багатьох випадках

Представляємо вашій увазі один з варіантів організації системи бездротового відеоспостереження

Отже, поспішаємо вам повідомити, що, якщо вам необхідно бездротове відеоспостереження для будинку (котеджу, квартири або дачі), то ми вам допомогти нічим не зможемо. Це не наш профіль діяльності: ми співпрацюємо з підприємствами та організаціями та в першу чергу пропонуємо рішення для бізнесу. Крім того, на ринку досить багато дешевих бездротових систем для домашнього використання.

Пропоноване компанією «Восток» бездротове відеоспостереження функціонує більш ніж надійно: його можна застосовувати на промислових підприємствах. У нашому відділі розробки створені стенди, що демонструють роботу системи бездротового відеоспостереження у різних комбінаціях та варіантах. Крім цього, показані методи роботи з цією системою через мережу Інтернет.

Територіально наша діяльність не обмежується містом Дніпро та Дніпропетровською областю, ми працюємо у всіх регіонах України. Наші дилери та партнери — у всіх обласних центрах країни: у Києві, Вінниці, Дніпрі, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Львові, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові та Чернівцях. Якщо у вас виникли питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом: по e-mail, телефоном або за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті. Фахівці компанії «Восток» запропонують оптимальний варіант вирішення завдання.

Для точного підбору обладнання та досягнення максимальної ефективності роботи системи, будь ласка, сформулюйте завдання детально, а також розкажіть про плани розширення або модернізації виробництва. Якщо для написання техзавдання часу не знайшлося, викладіть коротко бажаний ефект від впровадження системи, а також прикладіть план території з зонами спостереження та передбачуваними місцями встановлення відеокамер.

Надсилайте свій запит та питання на електронну скриньку vostok@pkf.dp.ua, через форму зворотного зв'язку або телефонуйте (056) 720-90-37; (067) 384-69-83.

Задати питання

Що ще почитати по темі

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA