Casio Mobile — термінали збору даних

Підрозділ Casio Mobile входить у промисловий дивізіон корпорації Casio.

Компанія CASIO є одним з найбільш відомих виробників електроніки та найвідоміших брендів у світі. З 1946 року вона постійно дивує світ своїми новинками електроніки. Місія компанії — «Творення та сприяння». У CASIO завжди прагнуть створювати електрообладнання мінімальних розмірів, легке та міцне. При цьому, як правило, ринок отримує нові рішення. Торгові представництва CASIO розташовані у країнах Північної Америки, Азії та Європи. Casio Mobile займається виробництвом та продажем промислових захищених мобільних терміналів збору даних протягом більш ніж двадцяти років. Продукція продається по всьому світу. Компанія Casio Mobile успішно зарекомендувала себе як один з лідерів ринку.

Casio

Продукція Casio Mobile призначена для задоволення найвибагливіших потреб мобільних співробітників підприємств. Сфера застосування охоплює різні вертикальні ринки, які містять: область громадської безпеки, паркування, технічні-сервісні служби, роздрібна торгівля, готельний бізнес, транспорт, логістика та безліч інших застосувань та галузей промисловості.

Casio

Мобільні комп'ютери — термінали збору даних Casio — сертифіковані для України. Ці термінали можна застосовувати на державних підприємствах, а також на підприємствах, які вимагають обов'язкової сертифікації продукції. Програмне забезпечення компанії Гексагон дозволяє забезпечити необхідний функціонал терміналів збору даних Casio для вирішення різних завдань: облік продукції, інвентаризація, облік та інвентаризація основних фондів, серійний облік продукції, осередкове та зонне зберігання, мобільні продажі. При проектуванні мобільних пристроїв CASIO приділяє особливу увагу надійності, міцності та ергономічним якостям. Пристрої тестуються та перевіряються на спеціальних стендах.

Casio — гарантія надійності — перевірка екрану терміналу на удар сталевою кулею.

Casio

Всі мобільні комп'ютери Casio побудовані на основі відкритої архітектури, щоб надати можливість розробки додатків, призначених для користувача, та конфігурації системи.

Сайт виробника — Casio Mobile

Задати питання

Продукція марки CASIO на нашому сайті:

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA