Zebra Technologies

Zebra Technologies — світовий лідер у розробці рішень друку «на вимогу». Рішення використовуються для підвищення якості роботи підприємств, швидкості обробки інформації та вдосконалення засобів безпеки. Фахівці компанії «Восток» застосовують принтери Zebra на проектах автоматизації обліку, контролю, ідентифікації та маркування. За десятиліття роботи над проектами автоматизації бізнесу нашими інженерами, програмістами, сервісними фахівцями накопичений великий досвід по роботі з продукцією компанії Зебра. За результатами експлуатації можна зробити висновки, що продукція Zebra printer - одна з найнадійніших у промисловій експлуатації. Особливо це стосується промислових моделей принтерів. Ці моделі поза конкуренцією, якщо потрібна максимальна швидкість друку, продуктивність, надійність та ремонтопридатність.

Zebra printer - основна продукція компанії Зебра

Друк етикетки, друк штрихових кодів, маркування виробів штрих-кодом, датою реалізації, бірки для зон зберігання, ярлики приймання/відвантаження, формування замовлень з присвоєнням штрих-коду, контроль відвантаження замовлень за штрих-кодом, маркування товарів без штрихових кодів. А також друк вхідних квитків та флаєрів, бірок, технологічних карт, бірок для продукції, вшивних, інвентарних для обладнання та майна, ярликів, етикеток, пластикових карт, маркування штриховими кодами ліків, аналізів, карток призначень та інструментів.

Zebra Technologies Corporation логотип

Обладнання та рішення Zebra використовуються у багатьох галузях

Всі рішення Zebra забезпечені оригінальними витратними матеріалами. Це гарантує надійність рішень та довгий термін служби обладнання.

Одним з інноваційних напрямків компанії є RFID технологія. Технологія смарт-етикеток почала розвиватися у середині 1990 років, і з цього часу компанія Zebra займає передові позиції у процесі розробки RFID-систем та глобальних стандартів використання цієї технології. Під своїм брендом компанія об'єднала RFID-рішення ZEBRA, які містять як традиційну продукцію компанії — принтери, так придбані у Мотороли — термінали збору даних з RFID, контролери, RFID-зчитувачі.

Досягнення компанії Zebra

У компанії Zebra — розгалужена дилерська та сервісна мережі. Центри збуту та обслуговування розташовані в Європі, Азії, Північної та Південної Америки.

Сучасні, передові технології виробництва світового класу, програми постійного підвищення якості та наявність сертифікатів ISO 9001 та ISO 9002 дозволяють компанії Zebra гарантувати відмінну якість продукції та обслуговування споживачів усього світу.

www.zebra.com

Задати питання

Продукція марки Zebra Technologies, США на нашому сайті:

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA