RFID-ідентифікація транспорту на агропідприємстві

Контроль виробництва — це дуже важлива частина АПК. Сучасні рішення дозволяють максимально зменшити ймовірність крадіжки при транспортуванні продукції.

Переваги використання RFID-міток на агропідприємстві

1. Автоматизація на КПП (контрольно-пропускному пункті). Водій оформляє документи перед в’їздом на територію підприємства. На машину під лобове скло кріпиться спеціальна мітка. Система автоматично пропускає машину на територію при зчитуванні цієї позначки. Усі наступні проїзди відбуваються так само.

RFID-идентификация транспорта

2. Автоматизація контролю транспорту при взятті проб в лабораторії.

Процес контролю в лабораторії схожий з процесом контролю на КПП. При під’їзді автомобіля до лабораторії зчитувач вносить дані про автомобіль в базу даних та дає сигнал, що дозволяє проїзд транспорту. Факт взяття проб та їх результати також зберігаються в загальній базі даних.

3. Процес фіксації ваги автомобіля.

Спочатку автомобіль під’їжджає до вагової платформи та після сигналу світлофора, заїжджає на неї. Якщо автомобіль коректно встановлений на платформі — відбувається ідентифікація та фіксація ваги. Якщо все пройшло успішно — світлофор подає ще один сигнал, що дозволяє з’їзд з платформи. Такий же пункт контролю може використовуватися у точках навантаження та розвантаження. Процес процедури не змінюється, але зчитувальні антени встановлюються у необхідних для контролю місцях.

RFID-идентификация транспорта

Контроль та ідентифікація у польових умовах

Є два варіанти реалізації такого контролю:

  1. З використанням ручного зчитувача.
  2. За допомогою пункту автономного контролю, який будується на шляху руху автотранспорту.

RFID-идентификация транспорта

Процедури по припиненню крадіжки під час завантаження/відвантаження товару

Однією з основних схем крадіжки при перевезенні вантажу є підміна номерів перед зважуванням, коли одна машина двічі проходить зважування, а з іншої частину вантажу вивантажують по дорозі. Запобігти такій схемі крадіжки допоможуть саморуйнуючі RFID-мітки.

Після наклеювання їх неможливо зняти, будь-яка фізична дія призводить до дуже помітних пошкоджень мітки. З такою міткою у кожної машини буде свій унікальний номер, незалежно від того, який у неї наразі держномер. В компанії «Восток» ви зможете замовити повний комплекс послуг по автоматизації контролю над транспортом на своєму підприємстві. Так само можете ознайомитися з системами обліку на складі.

Задати питання

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA