Принтери етикеток Zebra

Zebra розробляє та виготовляє широкий асортимент продукції для друку етикеток та штрихових кодів.

В асортименті компанії Zebra є принтери, призначені для підприємств малого бізнесу — магазини, офіси, також високопродуктивні принтери етикеток для цілодобової роботи в умовах промислових цехів.

Купити принтери етикеток Zebra 

Принтери етикеток Zebra можна розділити на групи: промислові високопродуктивні, промислові, настільні, мобільні, RFID принтери, OEM-принтери.

Промислові високопродуктивні принтери — ці моделі призначені для безвідмовної цілодобової роботи у промисловості — це серія Xi: 110Xi4, 140Xi4, 170Xi4, 220Xi4.

Принтери для промислових та торгових підприємств — великий вибір принтерів Zebra для промислових та торгових підприємств: 105SLPLUS, ZM400, ZM600, ZT220, ZT230.

ZM400

Настільні принтери Zebra — це компактні, недорогі, прості у використанні принтери етикеток.

Настільні принтери Зебра користуються заслуженою популярністю, їх можна зустріти у магазинах, офісах, поліклініках, аптеках, бухгалтеріях. Настільними принтери Zebra застосовують компанії з вантажоперевезення. На нашому сайті ви можете підібрати та купити настільний принтер Zebra. Фахівці компанії «Восток» проконсультують по підключенню та налаштуванню.

Модельний ряд настільних принтерів Zebra: LЗ2824 Plus, TLP 2824, TLP 3842, GC420d, GC420t, GK420d, GK420t, GX420d, R2844-Z.

Мобільні принтери Zebra — це новий рівень сервісу, за допомогою бездротових та спеціально призначених для роботи у мережі принтерів Zebra ви зможете проводити друк у будь-якому місці та у будь-який час.

Zebra QL 420 plus

RFID принтери Zebra — дозволяють записувати інформацію у RFID етикетки та друкувати на них штрихові коди, текст та графіку: RZ400, RZ600, RP4T. Компанія Zebra за допомогою RFID принтерів етикеток полегшує інтеграцію радіочастотної ідентифікації у бізнес процеси підприємства.

OEM-принтери — це серії принтерів для вбудовування у виробничі лінії, конвеєри: PAX для OEM-виробників дозволяють здійснювати автоматизований друк у важкому режимі.

Зверніть увагу, для друку крім принтерів важливі витратні матеріали. Всі фірмові витратні матеріали Zebra відповідають найвищим стандартам  та представлені асортиментом понад 1000 варіантів етикеток, ярликів та стрічок: термоетикетка Zebra, маркувальні бірки Zebra, паперові та поліпропіленові етикетки Zebra, ріббон ​​Zebra. Вони виготовлених зі спеціально розроблених синтетичних матеріалів, а також матеріалів спеціального призначення.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA