Компанія TSC — компанія «Восток» авторизований реселер

TSC Україна — компанія Восток дилер TSC Auto ID Technology Co., Ltd.

Логотип компанії TSCНа нашому сайті www.vostok.dp.ua представлений практично весь асортимент продукції компанії, витратних матеріалів та запасних частин. Забезпечення гарантією, сервісом та запасними частинами дозволило основній продукції — принтерам етикеток TSC завоювати довіру споживачів. Принтери TSC користуються популярністю на виробничих та торгових підприємствах не тільки України, а й усього світу — від ідентифікації в охороні здоров'я та інвентарного контролю на складі до відстеження вантажів та логістичного контролю.

TSC Auto ID Technology Co., Ltd найбільший виробник принтерів етикеток

Компанія TSC була створена у 1991 році материнською компанією Taiwan Semiconductor Co., Ltd. Почавши з невеликої виробничої лінії, компанія TSC досягає значних успіхів, вийшовши на міжнародний рівень, створивши велику мережу дистриб'юторів, дилерів та партнерів по всьому світу. Обсяг виробництва компанії зараз понад 200 000 принтерів штрихових кодів на рік. Ці принтери знаходять застосування у різних сферах діяльності та галузях

В охороні здоров'я принтери TSC застосовують для маркування лікарських препаратів, документів пацієнтів, результатів лабораторних аналізів, обліку медичних виробів та обладнання. У роздрібній торгівлі ці принтери застосовують для друку цінників, пакетів, взуття, пакувань, ярликів, бірок. У логістиці для маркування коробок, митних пакувань, палет. Пошта застосовує рішення компанії ТСЦ для маркування поштових відправлень та ярликів доставки. У державному секторі продукція TSC знайшла застосування у документообігу — ідентифікація та відстеження документів.

Основні переваги принтерів TSC Auto ID Technology

У TSC 25-річний виробничий досвід по розробленні та виведенні на ринок термопринтерів етикеток, починаючи від бюджетного початкового рівня до високопродуктивних промислових тремотрансферних принтерів. Виробництво сертифіковане ISO9001. Фахівці з впровадження автоматизації обліку та менеджери продаж компанії Восток працюють з продукцією компанії TSC з 2008 року.

За цей час були продані та введені в експлуатацію різні моделі принтерів, від офісних до промислових. Виходячи з досвіду фахівців ТОВ Восток, до основних переваг цих принтерів можна віднести, у першу чергу, доступну вартість, надійність та простоту обслуговування.

Модель TSC TDP-225 буде відмінним вибором, якщо терміново потрібен недорогий принтер етикеток, при цьому, надійний та не примхливий в експлуатації. Асортимент принтерів TSC достатній, щоб підібрати оптимальну модель під різні завдання маркування та автоматизації бізнес-процесів обліку та ідентифікації продукції, місць зберігання, персоналу, відвідувачів, вантажів.

Для кожної з задач автоматизації обліку та ідентифікації у лінійці принтерів ТСЦ знайдеться відповідна модель, доступні офісні, напівпромислові, промислові та мобільні принтери етикеток. Вигоди застосування принтерів TSC:

Сайт TSC: www.tscprinters.com

Задати питання

Продукція марки TSC, Тайвань на нашому сайті:

Що ще почитати по темі

Товари

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA