Система відеоспостереження у готелі «Сурож» (м. Судак, АР Крим)

Компанія «Восток» встановила систему відеоспостереження у готелі «Сурож» (м. Судак, АР Крим).

Замовник поставив такі завдання: забезпечити контроль території готелю, здійснення спостереження за діями персоналу, відстеження подій, що відбуваються на автостоянці та літньому майданчику.

Для досягнення цих цілей та вирішення завдань компанія «Восток» спроектувала та встановила систему відеоспостереження, засноване на програмно-апаратному комплексі «Інтелект». У результаті було змонтовано 32 відеокамери.

Комплекс безпеки «Інтелект» був вибраний самим замовником у рамках програми розширення системи безпеки та відеоспостереження на підприємстві, зокрема у ресторані та на літньому майданчику. Крім того, менеджмент готелю планує у майбутньому поетапно інтегрувати систему відеоспостереження з касовими місцями у холі, барі та ресторані, а також керувати з робочого місця адміністратора готелю в’їзними воротами та шлагбаумом.

Детальніше про систему відеоспостереження, використовувану у готелі «Сурож».

Проект відеоспостереження у готелі

Відеосервер на базі ПК – програмно-апаратна частина системи «Інтелект Відео Е-32».

Автостоянку, внутрішній двір, сквер перед готелем та в’їзні ворота об’єкта контролюють відеокамери Samsung SDC-425PD, поміщені у герметичні кожухи. Для поліпшення якості зображення компанія «Восток» укомплектувала їх об’єктивами Tamron 13VG2811ASIR. Контроль поверхів виявився більш складним завданням: у денний час через вікна, розташовані по кінцях коридору, проникає яскраве сонячне світло, а за опорними колонами, навпаки, різкий перепад освітлення. Тому приміщення освітлено нерівномірно. Для вирішення цього завдання фахівці компанії «Восток» використали комбінацію відеокамер Samsung SID-560 та бюджетних відеокамер STS-C116. Це рішення дало можливість забезпечити відмінну якість зображення, при цьому, сприяло значному здешевленню проекту. Усього на поверсі використовується п’ять відеокамер – дві відеокамери Samsung SID-560 встановлені по кінцях коридору, STS-C116 — контролює вхід на поверх, а також номери, розташовані у середній частині коридору.

Завдяки можливостям системи «Інтелект», прекрасно реалізується логічна обробка подій: зображення з відеокамер можна виводити у різноманітних комбінаціях за допомогою екранів. Наприклад, на «Екрані 1» сконцентровано зображення всіх поверхів готелю, а «Екрани 2,3,4,5» показують події, які відбуваються на відповідних поверхах.

На reception використовується віддалене робоче місце. При цьому, права доступу строго розмежовані: оператор може бачити певні зони, у той час як адміністратор спостерігає та працює з архівом.

Про замовника

Відпочинок в КримуГотель «Сурож» розташований на центральній вулиці Судака. Поряд з готелем — чудесний сквер з фонтанами та невеликим ставом. Гостям пропонуються 1 та 2-місні номери класу «стандарт» та «люкс». До міського пляжу — 250 м, пішохідна доріжка проходить через кипарисову алею. Недалеко від готелю знаходиться й центральний ринок Судака (300-400м).

До послуг гостей готелю «Сурож»:

PS. Сайт готелю «Сурож» www.surog.crimea.ua був розроблений та створений відповідно до рекомендацій компанії «Восток» нашими постійними партнерами – студією web-дизайну «Pixel» (Дніпро).

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA