Комплексний проект для готелю «Роксолана» (м. Судак, АР Крим)

проект для готелю

Компанія «Восток» розробила та реалізувала комплексний проект комп’ютерної, телефонної мережі та системи безпеки в готелі «Роксолана».

Проект готелю, система відеоспостереженняЗамовник поставив перед компанією таке завдання: розробити та упровадити систему контролю зон розрахунку з гостями готелю, тобто холу, бару та кафетерію, а також терас, автостоянки та внутрішнього двору готелю.

Насправді завдання виявилося нелегким: будівництво готелю та оздоблювальні роботи були практично завершені! А у подібних умовах набагато складніше оснастити об’єкти необхідним обладнанням. Саме тому ми завжди рекомендуємо замовникам, архітекторам, забудовникам, генпідрядникам та всім, хто займається проектуванням, будівництвом та введенням в експлуатацію — зв'язуватися з нами та вирішувати питання безпеки, обліку й контролю завчасно! Найкраще на етапі створення проекту та його техніко-економічного обґрунтування. Це буде логічно виправдано, професійно, полегшить роботу всім та найголовніше — значно заощадить час та гроші! Проект готелю повинен обов'язково передбачати рішення безпеки, обліку, контролю та зв'язку.

Наші фахівці вивчили об’єкт, проаналізували можливі місця встановлення відеокамер, провели вимірювання та пробні знімання, розробили кілька варіантів прокладання кабельних ліній з урахуванням можливих змін у схемі будівництва, а також розміщення басейну на території готелю. Тому можна сказати, що з попереднім завданням фахівці компанії «Восток» упоралися блискуче! Згодом — під час виконання робіт — будівлі та ії оздобленню було завдано мінімальної шкоди. У цьому ви можете переконатися самі, відвідавши готель «Роксолана».

Важливою була для нас і допомога самого замовника — його зацікавленість, активна участь в обговоренні, зв’язок із суміжниками, консультації з питань функціонування об’єкта у майбутньому. Все це дало нам змогу реалізувати проект на вищому рівні та — що не менш важливо — передбачити можливості розширення та інтеграції систем. Ми не тільки виконали свою роботу, але й багато чому навчились. Таких замовників компанія «Восток» цінує. Тому ми від щирого серця бажаємо зростання та процвітання готелю «Роксолана»!

Наступний етап — справа техніки. Вибираючи обладнання, ми завжди виходимо з головної мети кожного нашого замовника (власника комерційного об’єкта) — досягнення прибутку. Ми розглядаємо системи відеоспостереження, безпеки та обліку як інвестиції замовника. А будь-які інвестиції, як відомо, повинні окупитися та приносити прибуток. Тому наше завдання — мінімізувати обсяги фінансових коштів, але при цьому, забезпечити високий прибуток! Інакше кажучи: там, де можна зекономити, ми встановлюємо недорогі відеокамери та таким чином успішно вирішуємо поставлене завдання щодо прибутку. Але якщо зекономити не можна, ми будемо аргументовано відстоювати свій варіант.

Для контролю й безпеки в готелі встановлена система відеоспостереження.

Відеокамери контролюють хол, бар, кафе, басейн, автостоянку, а також поверхи та коридори готелю. Змонтована система базується на ПК з платою відеоспостереження Spotter 20-20.

Cистема відеоспостереження в отелі басейн

Для виконання поставленого завдання, на поверхах терас та у коридорах були використані недорогі відеокамери SK-1004X, для контролю холу, бару, кафе та автостоянки — доступні за ціною кольорові відеокамери STS-C116. Але оскільки басейн, розташований на внутрішньому дворі готелю, є джерелом підвищеної небезпеки, то там ми застосували кольорову відеокамеру «день-ніч» в антивандальному корпусі Samsung SID-4250.

Для забезпечення оперативного контролю та роботи з відеоархівом із віддаленого офісу ми проклали оптичну мережу та під'єднали її до Інтернету. Роботи щодо прокладення кабелю та підключення до мережі Інтернет виконала компанія FREEBit (місто Судак).

Щоб гості готелю могли одержати доступ до мережі Інтернет, фахівці компанії «Восток» встановили та налаштували маршрутизатори та точки доступу до мережі Інтернет по Wi-Fi виробництва D-Link. Підключення до мережі Інтернет дає змогу адміністрації готелю не тільки здійснювати контроль на відстані, але і є додатковою рекламою та досить вагомим аргументом на користь вибору готелю «Роксолана» для відпочинку у Криму.

Однак продовжуємо далі. Чи може готель обійтися без телефонного зв’язку? Звичайно, ні! Основою телефонної мережі готелю є міні-АТС «Aria Soho» LG-Nortel. Ця міні-АТС — оптимальний варіант для міні-готелів та готелів. Крім того, при необхідності базовий блок дозволяє розширити можливості АТС, а також збільшити місткість системи. Але й це не все: підключення міні-АТС до комп’ютера дає змогу адміністрації готелю одержувати повний звіт про дзвінки. У майбутньому — після встановлення системи обліку (робочого місця адміністратора готелю) — замовник планує автоматизувати облік телефонних дзвінків та виписку рахунків на reception.

Окрім того, у планах «Роксолани» — організація автоматизованих робочих місць адміністратора готелю, бармена, офіціантів (на базі 1С), монтаж системи доступу та обліку робочого часу, автоматизація обліку роботи сауни. Проект готелю передбачає необхідні для комплексної автоматизації лінії комунікації та зв'язку.

Про замовника

Готель «Роксолана» розташований у Судакській долині, у тихому котеджному районі Судака, неподалік від моря та аквапарку. Через дорогу від готелю протікає річка Суук-Су, яку називають ще Таракташ, Судак, Алепхор чи Алипхор. Вона бере початок у лісистій ущелині між хребтом Хамбал та горою Куркушлу-Оба.

Гори та море

До послуг гостей — затишні номери класу «напівлюкс» та «стандарт». Номери обладнані кондиціонерами, телевізорами, санвузлами та душовими з гарячою водою. Холодна та гаряча вода в готель подається цілодобово.

Номери у готелі Роксолана

Для гостей, які приїхали на автомобілях, обладнана автостоянка. На території готелю — кафе, чайхана, басейн та сауна.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA