НВП «Техноваги» Україна

Новий завод

Український виробник ваг — науково виробниче підприємство «Техноваги». Виробництвом ваг підприємство займається з 1996 року, має власні виробничі потужності та випробувальну лабораторію.

НВП «Техноваги»

У даний час підприємство «Техноваги» розробляє та виготовляє найширший асортимент ваг «Зроблено в Україні» — від високоточних лабораторних та аналітичних ваг і до вагонних та автомобільних ваг.

Автомобільні ваги Техноваги

У штаті підприємства висококваліфіковані інженери, конструктори, програмісти, більшість з яких свого часу працювали на заводах військово-промислового комплексу.

Виробнича компанія «Техноваги» володіє повним циклом виробництва ваг — починаючи від проектування до серійного виробництва ваг. Як у «залізі», так і програмному забезпеченні Техноваги використовують власні розробки. При цьому, для комплектації ваг використовуються стандартні комплектуючі від провідних виробників: датчики, індикатори, акумулятори, роз'єми, кнопки та ін. Такий уніфікований підхід гарантує можливість альтернативної заміни вузлів та деталей. Від ваг інших виробників, ваги виробництва «Техноваги» відрізняються тим, що для цих ваг доступні всі комплектуючі, деталі та запасні частини. Протягом всього терміну експлуатації можна купити будь-яку зношену або пошкоджену деталь. Наш технічний сервісний центр приймає у ремонт все ваги цього виробника без обмежень.

Задати питання

Продукція марки Техноваги, Украина на нашому сайті:

Що ще почитати по темі

Товари

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA