Ваги: види та ціни

Вартість ваг? Це одне з головних питань при купівлі ваг.

Але перш ніж дивитися на ціну, необхідно визначиться, — які необхідні ваги та для чого? В яких умовах вони будуть експлуатуватися? Яка гарантія на ваги? Чи є сервісне обслуговування? Хто і де виконує ремонт ваг?

Якщо ж ставити завдання таким чином — купити дешеві ваги за мінімально ціну. Всі знають прислів'я: «дешева рибка — погана юшка». Краще ставити задачу таким чином: купити ваги за оптимальну вартість, забезпечені гарантією та сервісним обслуговуванням.

Види ваг і ціни на ваги

Кранові ваги — ціна. Кранові ваги призначені для статичного зважування вантажів в процесі їх вивантаження і вантаження краном. Детальний опис з вибору кранових ваг у статті «Як вибрати кранові ваги». Переглянути ціни на кранові ваги, порівняти моделі різних виробників можна на нашому сайті у каталозі «Кранові ваги». У каталозі «Кранові ваги» вказані детальні ціни, є можливість порівняти моделі та характеристики кранових ваг, вибрати, замовити та купити ці ваги. Основні виробники кранових ваг: Мир Весов, CAS, JADEVER и Кіровоградський завод вагодозуючого обладнання.

Кранові ваги

Платформні ваги. Платформні ваги призначені для статичного зважування продукції та сировини, різних вантажів: контейнерів, піддонів, палет на складах, переробних, виробничих і сільськогосподарських підприємствах. Існують різні види та форми платформених вагів. У каталозі «Платформні ваги» вказані детальні ціни, є можливість порівняти моделі та характеристики платформних ваг, вибрати, замовити та купити ці ваги. Основні виробники платформних ваг на нашому сайті: AXIS, Мир весов, Техноваги, Промприлад.

Платформні ваги

Палетні ваги — ціна. Палетні (П-образні) ваги призначені для зважування вантажів на піддонах — євро-палетах, які перевозяться гідравлічними візками та електрокарами. Виготовляються з найбільшою межею зважування від 500 до 3000 кг. Ваги для зважування палет розроблені з урахуванням всіх особливостей та вимог, необхідних для зручного, якісного і точного зважування вантажів на піддонах. Платформа ваг встановлена на чотири тензометричних датчики, забезпечуючи високу точність вимірювань, надійність і довговічність обладнання. У каталозі «Палетні ваги» вказані детальні ціни, є можливість порівняти моделі та характеристики палетних вагів, вибрати, замовити та купити ці ваги. Основні виробники палетних ваг на нашому сайті: AXIS, Мир весов, Техноваги.

Палетні ваги

Автомобільні ваги. Автомобільні ваги призначені для статичного зважування автотранспорту, що має довжину до 24 метрів, витримують максимальне навантаження до 100 тонн. Кращі виробники автоваг: AXIS, Техноваги та Міка.

Ваги автомобільні 40 т

Лабораторні ваги. Лабораторні електронні ваги призначені для статичного виміру маси різних речовин і матеріалів з високою точністю. Застосовуються на підприємствах, у науково-виробничих і навчальних лабораторіях. Основні виробники лабораторних вагів на нашому сайті: AXIS, CERTUS, KERN, RADWAG, Техноваги.

Ваги лабораторні AXIS

Ваговий вологомір (аналізатор вологості). Ваговий аналізатор вологості призначений для зважування матеріалів, а також вимірювання вологості методом висушування. У каталозі «Ваговий вологомір» зазначені детальні ціни, є можливість порівняти моделі та характеристики вологомірів, вибрати, замовити та купити ці вологоміри. Основні виробники вологомірів на нашому сайті: AXIS, RADWAG.

Вологомір

Лічильні ваги. Лічильні ваги призначені для зважування і підрахунку однотипних предметів ваговим методом, наприклад: метизів, гайок, шайб, радіодеталей, швейної фурнітури та ін. Застосування лічильних ваг дозволяє значно прискорити процес інвентаризації, приймання, відпускання та фасування одиничних товарів. Найпопулярніші ваги — CERTUS, JADEVER.

Чекодрукуючі ваги призначені для зважування та маркування товарів при торгових, облікових і технологічних операціях, в яких необхідний розрахунок вартості, формування штрихового коду і друк результатів на самоклейних термоетикетках.

CAS CL5000J-IB

Торгові ваги. Ціни на торгові ваги стартують від 1500 грн. Торгові ваги призначені для зважування товару, фасування та подальшого розрахунку вартості товару. Ваги для торгівлі обов'язково повинні бути з повіркою і внесені до державного реєстру України засобів вимірювальної техніки. Найкраще поєднання ціни та якості — торгові ваги ВТНЕ.

Вартість товарних ваг от 3000 грн. Товарні ваги використовуються в складських приміщеннях, при прийманні-видачі вантажу, що підлягає вагового контролю. Пило та вологозахищені моделі товарних ваг адаптовані для роботи у приміщеннях з високою концентрацією пилу або вологи. Товарні ваги розраховані на зважування вантажів від 6 до 600 кг. У каталозі «Товарні ваги» вказані ціни, є можливість порівняти моделі та характеристики ваг. Основні виробники товарних ваг: Промприлад, КЗВО, Мир весов, AXIS, JADEVER, МАССА-К та Техноваги.

Ваги фасувальні або ваги для простого зважування. Ваги з одним індикатором і показують тільки вагу.

Ваги для фасування

Медичні та побутові ваги. Медичні ваги призначені для зважування людей у медичних установах, ці ваги підлягають обов'язковій сертифікації. Побутові ваги призначені для зважування різних вантажів у домашніх умовах. Повірка побутових ваг не здійснюється, тому що вони не призначені для зважування продукції при торгових операціях. У каталозі «Медичні та побутові ваги» вказані ціни, є можливість порівняти моделі та характеристики ваг.

Ваги для зважування тварин призначені для поголовного або групового зважування свиней, великої рогатої худоби та інших тварин. Клас захисту датчиків, конструкція платформи та ваговий термінал дозволяють експлуатувати ваги на відкритих майданчиках, а також у місцях підвищеної вологості та сильної забрудненості. Ваги для тварин (ваги для худоби) по виробниках: AXIS і Техноваги.

Безміни та підвісні ваги призначені для зважування різних вантажів у підвісному стані.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA