Виробники автоваг України

Надаємо інформацію про українських виробниках автомобільних ваг, автомобільні ваги яких ми поставляємо як ланки вже готових рішень або використовуємо при розробці ексклюзивних схем автоматизації обліку на підприємствах.

Виробництво автомобільних ваг вимагає наявності досвіду у конструкторській розробці, проектуванні та виробництві. Не менш важливими складовими є наявність партнерів на будівельному ринку.

Виробництво автомобільних ваг

Виробництвом повного циклу відрізняється в Україні тільки компанія «Техноваги», це єдиний у країні завод з виробництва практично всієї лінійки ваг — від лабораторних до автомобільних.

Автомобільні ваги

На зміну механічним автомобільним вагам прийшли електронні автомобільні ваги, які не потребують постійної наладки. Такі ваги можуть бути інтегровані у цілісну систему автоматизованого обліку та контролю вантажів на підприємстві.

Якщо ви поставили мету вибрати автомобільні ваги виробництва України, то треба враховувати кілька моментів.

По-перше, у завода-виробника автомобільних ваг повинні бути власні потужності з випуску автоваг і авторизований сервісний центр.

Заготовлення для ваг Техноваги

Завод «Техноваги». Цех з виробництва автомобільних ваг.

Калібрування автомобільних ваг

Калібрування автомобільних ваг на НПП «Техноваги».

Пандуси для автомобільних ваг

Пандуси для автомобільних ваг.

По-друге, слід звернути увагу на комплектуючі, з яких збираються автомобільні ваги: ​​вони повинні бути хорошої якості. Багато що залежить від тензометричних датчиків, які є «серцем» автомобільних ваг.

По-третє, гарантійний термін використання обладнання свідчить про те, скільки років виробник забезпечує його безперебійне функціонування.

Якщо ви вирішите придбати автомобільні ваги — звертайтеся у нашу компанію. Ми у свою чергу підберемо для вас оптимальний варіант з усіх запропонованих в Україні. Наші фахівці готові проконсультувати та підібрати автомобільні ваги саме з урахуванням безпосередньо потреб вашого підприємства, а також завдань автоматизації обліку та контролю результатів зважування.

Акт зважування автомобіля на ваговій

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA